Charlie Sheen alebo fenomenálny herec s množstvom temných stránok. Prečítajte si fakty z jeho života

17318

Charlie Sheen je fenomenálny herec, ktorého poznáme najmä zo seriálu Dva a pol chlapa. Mal veľký talent na herectvo, no i veľmi temnú stránku. Čelil množstvu obvinení zo strany jeho partneriek za fyzické násilie. Niekoľkokrát ho aj zatkli. Okrem iného holdoval aj alkoholu a iným návykovým látkam. Pred tromi rokmi sa priznal k tomu, že je HIV pozitívny. Jeho búrlivý život je v súčasnej dobe zrejme to, čo ho preslávilo najviac. Prečítajte si teraz fakty o tomto hercovi.

charlie sheen fotografia
Foto od N0 Photoshop

Zaujímavá zbierka Charlieho Sheena

Charlie Sheen bol už niekoľko rokov zberateľom zbraní a vášnivým strelcom. Dokonca až do takej miery, že v suteréne mal súkromnú strelnú zbraň.

Charlie bol opakovane obviňovaný zo zneužívania

Charlie má už celé roky povesť veľkého party muža. Jeho divoký životný štýl a boj s návykovými látkami sú verejne známe, no domáce násilie zatienilo ďalšiu časť jeho života. Od deväťdesiatych rokov minulého storočia sa objavili viaceré obvinenia zo strany jeho bývalých partneriek. V roku 1996 bol dokonca zatknutý pre fyzické napadnutie priateľky Brittany Ashlandovej. O 10 rokov neskôr požiadala jeho vtedajšia manželka Denise Richardsová o rozvod kvôli jeho hrubému správaniu. O tri roky neskôr, v roku 2009 bol zatknutý za to, že ublížil manželke Brooke Muellerovej. Sheen v priebehu rokov poprel všetky obvinenia a svoju vinu priznal iba v dvoch prípadoch: konkrétne v prípade z roku 1996 a z roku 2009.

Bol bejzbalovou hviezdou

Predtým, ako sa stal úspešným hercom, Charlie Sheen ukázal svoj veľký potenciál pre bejzbal. Bol vynikajúcim bejzbalistom na strednej škole a dokonca dostal štipendium na univerzitu v Kansase. No všetko sa skončilo, keď ho zatkli za podvody s kreditnými kartami a vyhodili ho zo strednej školy len tesne pred ukončením štúdia.

Minul 500 000 dolárov za pol roka

Jeho divoký životný štýl je všeobecne známy, ale celý rozsah uzrel svetlo sveta až v roku 2011. Zdá sa, že okrem alkoholu veľmi rád míňal aj na ženy či autá. Jeho priateľ prezradil, že za jednu noc platil tisícky dolárov dievčatám, ktoré si k sebe volával. Niektorým dokonca kúpil aj autá.

Zdravotné problémy

V roku 2015 priznal v jednej relácii, že mu diagnostikovali HIV. Zaujímavé je, že Charlie bol od roku 2006 hlavným podporovateľom charitatívnych organizácií v proti HIV/AIDS.

Skupina hercov

Charlie a jeho brat Emilio Estevez vyrastali v meste Malibu v Kalifornii a obaja navštevovali strednú školu Santa Monica. Počas svojho pôsobenia vyjadrili obaja záujem o herectvo a vytvorili spolu malú skupinu priateľov. Tí si potom vyrábali vlastné krátke filmy a hrali v nich. Viacerí členovia tejto skupiny sa neskôr stali celebritami, napr. Sean Penn, Robert Downey Jr. či Rob Lowe.

Charlie Sheen je najlepšie plateným hercom všetkých čias

Charlie Sheen mal uzatvorenú zmluvu na 1,8 milióna dolárov. Túto obrovskú sumu peňazí dostával za každú jednu epizódu v seriáli Dva a pol chlapa.

TIP: Prečítajte si zaujímavosti o hercoch a jednotlivých častiach

Mimoriadne populárny

Charlie Sheen má na Twitteri viac ako 12 miliónmi sledovateľov. Keď si tam prvýkrát vytvoril účet, v marci 2011, stanovil nový svetový rekord, kedy získal za vôbec najkratší čas až milión nasledovníkov.

Pesnička z Twilight na svadbe

Charlie má celkovo päť detí z troch manželstiev. Jeho najstaršia dcéra, Cassandra Jade Estevez má 34 rokov a najmladší Max a Bob Sheen majú 8. V roku 2010 sa najstaršia dcéra vydala v stredisku Bacara Resort Spa v Santa Barbare. Sheen ju doprevádzal k oltáru na melódiu pesničky Flightless Bird z filmu Twilight.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre