Chlapec bol veľmi hanblivý, a tak sa jeho otec rozhodol, že mu bude na desiatové sáčky kresliť obrázky

1042

Dominick z Kalifornie sa rozhodol pomôcť svojmu malému synovi, aby v škole nebol taký hanblivý a začal komunikovať. A to naozaj nezvyčajným spôsobom. Mnohí rodičia robia svojim deťom desiaty a tým to pre nich končí. No tento otec svojmu synovi na každý jeden desiatový sáčok nakreslí krásny obrázok. A aj keď je teraz chlapec na strednej škole, pokračuje v kreslení aj ďalej.

Mnohí ľudia hovoria, že raňajky sú najdôležitejším jedlom, ale toto je dôkaz toho, že olovrant je pravdepodobne tým najkreatívnejším.

Už sú to približne 4 roky, odkedy Dominick začal kresliť obrázky na sáčky, v ktorých nosí jeho syn desiatu.

Photo by boredpanda

A odvtedy nakreslil už neuveriteľných 550 obrázkov.

Photo by boredpanda

Keď bol chlapec mladší, jeho rodičia ho chceli prihlásiť na nejaké letné tábory a zábavy, ale bol veľmi plachý a introvertný keď stretol nových žiakov.

Photo by boredpanda

Tieto obrázky na sáčkoch začali fungovať a deti k nemu začali prichádzať s otázkami odkiaľ ich má. Ak bol na niektorom obrázku nejaký superhrdina alebo zviera, hneď mali tému na rozhovor a rozprávali sa napr. o najnovších Marvel filmoch alebo kto má aké zviera rád.

Photo by boredpanda

Chlapec si tie obrázky obľúbil tak, že mu ich otec začal robiť aj na obedové sáčky, aj keď deti na obede dobre poznal a nehanbil sa ich už.

Photo by boredpanda

Týmto mu otec dával možnosť byť centrom pozornosti aspoň na pár minút.
Niekedy mu na sáčky nakreslil aj reálnych ľudí, napr. športovcov alebo ľudí o ktorých sa učili v škole.

Photo by boredpanda

V priebehu rokov sa trochu vymanil z jeho uzavretia a nie je utiahnutý keď príde do kontaktu s inými deťmi. Síce nie je vyslovene extrovert, ktorý veľa a rád rozpráva, ale už aspoň nesedí sám v kúte.

Photo by boredpanda

Jeho otec s tým prestať tak skoro určite neplánuje a považuje to za akúsi podporu, ktorá synovi poskytuje pocit bezpečia všade tam, kde príde medzi neznámych ľudí.

Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre