Chlapík sa v posledných hodinách života chcel rozlúčiť s milovaným koňom

591

Pracoval s koňmi neuveriteľných 65 rokov . Frank Keat mal v posledných hodinách svojho života už len jedno želanie aby mohol v pokojí odísť na druhú stranu – vidieť svojho milovaného koňa a dať mu posledné pohladenie .

kon

Bohužiaľ Frankove tažkosti so srdcom po tom, čo mu diagnostikovali rakovinu mu nedovoľovali odísť z nemocne do stajní. Avšak personal v anglickej nemocnici v meste Cornwall sa rozhodol, že mužovi jeho posledné želanie splní.

kon 2

A tak bol nič netušiaci Frank 23 októbra vyvezený pred nemocnicu, kde ho čakal jeho verný kôn “ Earl Morn“ . Frank sa podľa sestričiek nezmohol na slovo a bol veľmi šťastný . Zomrel o 3 dni vo veku 80 rokov.

 

zdroj

Fotografie: swns.com

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre