Chlapík si všimol tancujúce dievča na streche, poslal jej svoje číslo dronom a zorganizoval rande na diaľku

8954

Byť tieto dni doma a z domu vychádzať len v nevyhnutných situáciách je skutočne ťažké. Je to niečo, čo veľmi ťažko prežívajú najmä ľudia žijúci v mestách. Tí na dedine to majú omnoho jednoduchšie, pretože hocikedy si výjdu na záhradu či zájdu do lesa. Jeremy Cohen z Brooklynu však prišiel so skvelým nápadom ako si spestriť dni. Avšak, nič nebolo plánované, vzniklo to náhodou.

1 95

Jedného dňa si chlapík všimol dievča tancujúce na neďalekej streche. Keď si ho všimla aj ona, tak jej zamával a ona odmávala späť. Jeremy sa toho veľmi rýchlo chytil a začal sa jeden romantický príbeh. Na otázku čo ho inšpirovalo, odpovedal takto: „Vlastne som nebol na rande najmenej rok. Myslím, že som len túžil po nejakej sociálnej interakcii, keďže som obmedzený múrmi môjho bytu. Inšpirovalo ma to k určitej kreativite.“ Prezradil aj to, aké je to pre neho byť v karanténe: „Ja som v apartmáne osamote, takže je to určite iné, ako môj normálny život. V New Yorku je toho veľa čo robiť.“ Našťastie našiel v týchto ťažkých časoch niečo, čo mu zabralo myseľ.

2 97

3 68

Všetko sa to začalo tak, že pozrel z okna a videl, ako tam akési dievča tancuje. „Musel som sa jej pozdraviť,“ povedal. Chytil papier, pero, dron a pripevnil naň papier so svojím číslom. „Flirtovanie je pre mňa za bežných okolností skľučujúce, ale keďže som bol v karanténe už týždeň, kričal som po sociálnej interakcii,“ povedal mladík. Po chvíli na to, ako k nej dron dorazil, dostal od dievčaťa správu. Nasledujúci deň sa rozhodol zavolať ju na radne. Tori sa však čudovala ako to chce urobiť. Behom polhodiny to však všetko zorganizovali spoločne, aj keď na diaľku.

Toto je Tori:

4 66

Toto je Jeremy s jeho dronom:

5 61

Jeremy sedel na svojom balkóne a Tori na streche. „Povedal som jej, že vyzerá nádherne. Tak sme sa dostali k FaceTime a zjedli spolu naše jedlá zohriate v mikrovlnej rúre,“ povedal Jeremy. Rande sa obom veľmi páčilo. Všetko zatiaľ prebieha dobre a už sa nevie dočkať na ich ďalšie takéto nezvyčajné rande. Ich príbeh zaujal ľudí na internete a začali sa o neho veľmi výrazne zaujímať. Nie je sa čomu čudovať. Takéto pozitívne správy majú radi všetci.

6 59

7 57

Reakcia Tori, keď uvidela dron:

8 43

Samotné rande:

9 36

10 37

12 25

A ich videohovor:

11 31

Ako to celé začalo a prebiehalo si môžete pozrieť aj na týchto zaujímavých videách:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.