Chlapík vybudoval na svojej záhrade dokonalú reštauráciu, v ktorej necháva potravu pre zvieratká

324

Milovník zvierat sa postaral o to, aby miestna divá zver nikdy nemala hlad a urobil to veľmi originálnym spôsobom. Vo svojej záhrade postavil zvieratkám takú malú reštauráciu. James Vreeland, z Detroitu, totiž vždy nechával nejaké jedlo pre veveričky a vtáky žijúce v blízkosti svojho domova, ale nedávno sa rozhodol pridať ešte niečo navyše.

Jeho jedinečná reštaurácia pre zvieratká sa skladá z niekoľkých malých piknikových stolov umiestnených v malom, oplotenom priestore, nachádza sa tam socha veveričky, ktorá drží nad hlavou misku s občerstvením a James dokonca zašiel tak ďaleko, že pre zvieratá vytvoril malé menu. Každý piknikový stôl obsahuje celý sortiment dobrôt. Zver je vítaná a môže si vybrať z dobrôt podľa vlastného uváženia. Chlapík sa k svojej činnosti vyjadril takto: „Naša ponuka obsahuje napríklad rôzne semená, arašidy, špeciálne tyčinky či jablká ako dezert. Veveričky aj vtáky to tam milujú.“

View this post on Instagram

Another successful lunch rush. #maisondenoux

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

A aby to tento šikovný chlapík posunul na inú úroveň a zážitok z toho celého doprial aj iným ľuďom, tak spustil živý prenos, kde ľudia mohli sledovať zvieratká ako prichádzajú a pochutnávajú si v tejto reštaurácii. Všetkým sa to veľmi páčilo a stihli poďakovať Jamesovi za jeho skvelý nápad.

 

 

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.