Ďalšia atrakcia z prostredia Harryho Pottera pribudne na mapu sveta. Chcete si „zalietať“ s Hagridom?

672

Na mapu sveta čoskoro pribudne ďalšia atrakcia, ktorá súvisí s príbehom najznámejšieho čarodejníka sveta – Harryho Pottera. Na tomto filme vyrastali mladší aj starší a je to obrovský fenomén. Ľudia to vedia, a preto sa mnohí z nich snažia tento počin využiť. U o niekoľko mesiacov otvoria ďalšiu atrakciu, pri ktorej sa inšpirovali Hegridom a jeho motocyklom.

Foto od youtube

Všetkých nadšencov Harryho Pottera táto správe určite poteší. V júni totiž otvoria v Universal Orlando novú horskú dráhu, ktorá bola navrhnutá na vzor Hagridovho motocykla. Rezort zábavného parku oznámil, že táto nová atrakcia ponesie názov Hagrid’s Magical Creatures Motorbike Adventure. Presný dátum sprístupnenia atrakcie stanovili nateraz na 13.6.2019. Spoločnosť vyhlásila, že táto dráha bude spĺňať tie najprísnejšie kritéria kvality.

„Vôbec po prvýkrát budú mať hostia možnosť zalietať si s Hagridom po tejto vzrušujúcej horskej dráhe.“ Ďalšie detaily nateraz nepoznáme, no spoločnosť v priebehu budúceho mesiaca uverejní ďalšie informácie. Ak sa však chcete aspoň na chvíľu akoby ocitnúť vo svete mágie a kúziel, táto atrakcia vám rozhodne takúto atmosféru navodí.

Čarodejnícky svet Harryho Pottera pozná snáď každý, no o podobných atrakciách zrejme nevie až tak veľa ľudí. Preto by ste mali vedieť, že v roku 2014 bola otvorená replika najznámejšej uličky tzv. „Diagon valley“ – nákupnej štvrte pre čarodejníkov, ktorú nájdete v Universal Studios. Ďalej môžete navštíviť aj hrob škriatka Dobbyho nachádzajúceho sa vo Walese, o ktorom sa dočítate na tomto odkaze.

Foto od youtube

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre