Ďalšia ľudská noha vyplavená na breh Kanady

1287
british columbia fotografia
Foto od D-Stanley

Britská Kolumbia (provincia na západe Kanady) premenila svoje kamenisté pláže vďaka týmto zaujímavým prílivom na pohrebisko. Kosti veľrýb, tuleňov alebo kosatiek dravých sa vyplavujú na breh deň čo deň.

Minulý štvrtok však vycítil Taz, 6 ročný rotvajler, niečo iné. Jednalo sa samozrejme o kosť. Jeho inštinkt bol veľmi dobrý, a tak odbehol od svojho pána, aby ju poriadne preskúmal. Pán Johns sa vybral za ním a keď došiel k psíkovi, odhrnul blato a neporiadok, ktorý jeho objav prikrýval. Jednalo sa o ľudské kosti, konkrétne tibia a fibula, zasunuté v ľudskej topánke s bielou ponožkou.

Všade po svete by tento objav spustil vlnu nepokojov, no tu v Kanade sa to už stalo zvykom. Je to tak „časté“, že už to začali aj počítať. Toto bola už 13. ľudská noha vyplavená na breh Britskej Kolumbie od roku 2007.

Johns upozornil políciu a následne použil paličku, aby zvyšok nohy zdvihol. Bál sa, že ak by zostala na pláži, mohlo by ju more zasa pohltiť, alebo dokonca prilákať lokálnych medveďov. Rozhodol sa nohu zobrať zo sebou a odniesol si ju do svojho skleníka.

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre