Dávate si novoročné predsavzatia?

393

Štatistiky tvrdia, že medzi najčastejšie novoročné predsavzatia, ktoré si dospelá populácia dáva patrí chudnutie, cvičenie, zmena stravovacích návykov, záväzok prestať fajčiť a piť alkohol, viac sa vzdelávať, získať nové zamestnanie, zlepšiť svoju finančnú situáciu, častejšie sa venovať deťom a rodine.

Začiatok roka od nepamäti nabáda ľudí k vytváraniu novoročných predsavzatí. Niekto si dá jedno, ktoré túži v novom roku splniť, no sú aj takí, ktorí si každoročne dávajú desiatky nereálnych predsavzatí, ktoré nemajú šancu zvládnuť. Viac sa venovať rodine – deťom či partnerovi, však medzi nereálne predsavzatia nepatrí. Často stačí dobrá vôľa, štipka pozornosti či trocha trpezlivosti navyše, aby sa rodinné vzťahy citeľne zlepšili.

Ako vyberať deťom darčeky

Rodičia majú svojim deťom poskytnúť zázemie a vhodnú výchovu. Rodič, ktorý jednou rukou hladká a druhou karhá je dobrý vzor. Žiadnemu dieťaťu nemôže prospieť, ak je zanedbávané či naopak rozmaznávané. Ako vyberať deťom darčeky? Ideálnou voľbou je striedanie praktických darčekov s darčekmi pre radosť. Nielen na Vianoce, ale aj na narodeniny, meniny či na deň detí je skvelým užitočným darčekom pre dieťa obuv a oblečenie.

sú pre malé deti maximálne vhodné, pretože sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sú ľahké, pružné, priedušné a strih papučiek sa dokáže dokonale prispôsobiť tvaru nohy dieťaťa. Detská domáca obuv, pohodlné papuče s uzavretou či otvorenou špicou, každému drobcovi zabezpečia bezpečnú chôdzu. A skvelým tipom pre väčšie deti sú šľapky .

Šľapky sa jednoducho obúvajú aj vyzúvajú, sú neuveriteľne ľahké a mimoriadne odolné. Obuv crocs je navyše antibakteriálna a spĺňa kritéria ortopedickej obuvi. Šľapky crocs sú ideálnym darčekom pre všetky dievčatá i chlapcov, ktoré potrebujú mať svoje nohy v pohodlnej obuvi nielen vonku, ale aj doma či v škole.

 

Užitočné a pekné zároveň

Medzi hodnotné darčeky, ktoré sú nielen krásne, ale aj praktické patria detské . Či sa rozhodnete obdarovať svoje dieťa pokladničkou v tvare srdiečka alebo zvieratka, každá ho môže potešiť rovnako. Veselé prasiatka, sovy, slony či psy skvelo ozdobia detskú izbu a navyše, podporia dieťa aj v rozumnom zaobchádzaní s peniazmi. Pestrofarebné pokladničky patria medzi užitočné a pekné dary zároveň.

Ak ste si dali na začiatku roka predsavzatie, že sa budete viac venovať svojej rodine a že deťom budete darčeky vyberať premyslene – oblečenie, obuv a výchovné hračky sú dobrou voľbou. Začiatkom roka je väčšina z nás plná entuziazmu a práve preto je dobré svoje predsavzatia držať trochu pri zemi. Niekedy je lepšie dať si jedno predsavzatie, ktoré je reálne a to aj dodržať, než si dať desiatky takých, ktoré sa nikdy nesplnia.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre