Niekoľko diel japonskej pekárky, ktoré sú také roztomilé, že by ste mali problém ich zjesť

1639

Všetci si radi pochutnáme na lahodných dobrotách. To však vie byť náročné, ak sú nielen lahodné, ale aj dobre vyzerajú. Skvelým príkladom sú pochúťky so zvieracím motívom. Kto by predsa chcel zjesť rozkošný koláčik v tvare macka? Rovnakú otázku si budete klásť, keď vám ukážeme tvorbu tejto japonskej pekárky. Tá totiž vytvára roztomilí sušienky v tvare škrečkov.

Zdroj: mochamochamm/Twitter
Zdroj: mochamochamm/Twitter
Zdroj: mochamochamm/Twitter

Na internete je známa ako Mocha Mocha a špecializuje sa na výrobu pečených dobrôt, ktoré lahodia aj oku. Vyrába ich totiž v tvare zvierat. Jej najnovší počin sa inšpiroval džungarskými škrečkami, ktoré malo doma takmer každé dieťa.

Zdroj: mochamochamm/Twitter
Zdroj: mochamochamm/Twitter
Zdroj: mochamochamm/Twitter

Rovnako ako drobné hlodavce v skutočnom živote, aj tieto sušienky majú drobné guľaté telíčko a zemité farby. Pekárka nezabudla ani na detaily a tak majú jej diela aj typický pruh na chrbte, okrúhle ušká, drobné nôžky a chvostík. Nezabudla ani na pár malých očiek, ktoré dodávajú sušienkam ešte rozkošnejší vzhľad.

O svoje kreácie sa delí nielen na Twitteri, ale aj na YouTube, kde zdieľa celý proces práce. Ak vás preto jej tvorba zaujala, nezabudnite ju sledovať aj na týchto platformách!

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre