Dizajnéri spravili z kúpeľne umelecké dielo bez toho, aby vymenili čo i len jednu starú obkladačku

5691

Mnohí z nás si berú svoje smartfóny do kúpeľne pretože je tam zvyčajne nuda. No keď uvidíte prácu Gyva Grafika – tvorivé dizajnérske a dekoratívne štúdio z Litvy, ktoré perfektne modernizovalo steny starej toalety, možno zmeníte názor.

Reštaurácia s názvom Galeria Urbana ich požiadala, aby vyzdobili starú kúpeľňu tak, aby neodstránili staré obkladačky. Umelci sa toho chopili a výsledok ich práce vás dostane.

„Litva často zanedbáva svoje verejné priestory,“ povedal Gyva Grafika. „V najčistejších apartmánoch žije veľa ľudí, ale akonáhle sa dostanú mimo tohto prostredia, úplne sa to zmení. Schodiská, dvory a iné verejné priestory sú zvyčajne opustené a ignorované. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli zasiahnuť. A takto sa zrodilo “ WC pre architektov „.

Takúto toaletu vytvorili bez toho, aby vymenili staré obkladačky.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre