Dobrí ľudia stále existujú a dôkazom je aj tento mladík, ktorého jednoduchý čin si zaslúžil pozornosť stoviek ľudí

1296

Fredrick White sa jedného dňa rozhodol, že urobí dobrý skutok pre ľudí v núdzi. Zašiel do miestneho obchodu a nakúpil niekoľko teplých kabátov na zimu. Počas toho ako sa chystal Fredrick zaplatiť túto kopu kabátov, všimol si ho čakajúc v rade, jeden neznámy muž.

Jim Glasgow ho pozoroval a zdalo sa mu divné, že Fredrick drží v ruke toľko kabátov a tak sa s ním začal rozprávať. Mladík mu povedal, že ich kúpil pre bezdomovcov, ktorí sú členmi jeho komunity.

Zdroj: Facebook

Jim bol jeho slovami a tým čo robí ohromený. Zobral mladíkovu fotku a poslal ju svojej dcére, aby to okamžite zverejnila na internete, ako inšpiráciu pre ostatných ľudí. Zavesila ju aj s celým príbehom na facebook a pridala odkaz: „neviem kto si, ale pokračuj v tom čo robíš a ostaň takýto úžasný aj naďalej.“ Odvtedy bola táto fotka zdieľaná stovkami ľudí.

Neskôr keď to Fredrick videl zverejnené online, bol šokovaný. „Bol som v práci a pomyslel som si: Oh môj bože, on zverejnil moju fotku.“ Povedal, že k takýmto činom ho inšpiroval jeden príbeh, ktorý nedávno čítal. Bol o ľuďoch, ktorí nechávajú teplé kabáty zavesené na plotoch, aby si ich mohli bezdomovci zadarmo zobrať.

Zdroj: goodnewsnetwork

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre