Dojemný priebeh pôrodu, ktorý vás opäť presvedčí o tom, že pes je ten najoddanejší tvor na svete

603

Fotografi majú rôzne udalosti, ako môžu ukázať svoje umenie. A špeciálnu príležitosť odfotografovať krásny moment mala istá fotografka. Zachytila pôrod ženy – Brooke, ktorej pri tejto činnosti výrazne pomáhal aj jej psík.

Psík Ryder je veľmi milujúci a starostlivý. Vždy prišiel a skontroloval svoju majiteľku či je všetko v poriadku. Bol stále s ňou. Keď mala silné kontrakcie a sledoval ju pri každom utrpení. Dal jej priestor, ktorý potrebovala a nevyhnutnú lásku. Ryder ju nespúšťal z očí. Chodil jej dávať bozky, aby vedela, že je s ňou. Boli to nádherné chvíle a jednoznačne preukázaný úprimný vzťah, ktorý existuje medzi psíkom a majiteľkou.

Keď už sa Brooke presunula do vane, na miesto, kde neskôr porodila, išlo to už rýchlo. Prekonávala silné kontrakcie so smiechom aj so slzami. Psík ju absolútne nespúšťal z očí. Manžel Steve držal Brooke za ruku a asistentka Jenny pomáhala s pôrodom. Ryder trpezlivo čakal, pretože vedel, že je v správnych rukách.

Akonáhle sa konečne podarilo porodiť malú Berkeley, všetci boli veľmi šťastní. Ihneď k ním priskočil Ryder, aby sa zoznámil s novým životom a pobozkal čerstvú mamičku. Bolo vidieť, že je hrdý na svoju prácu a pomoc, ktorú celý čas poskytoval. „Keď som sa vrátila domov a pozrela na všetky tie fotky, bola som nadšená. Boli úžasné. Chcelo sa mi plakať i smiať sa. Okamžite som ich ukázala Brooke a bola rada. Takto môže vidieť všetky tie veci, ktoré si v ťažkej chvíli nevšímala,“ povedala fotografka Jenny.

Veľmi zaujímavé je, že Brooke je sama pôrodnou asistentkou. Pozrite si priebeh pôrodu prostredníctvom dojemných fotografií.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre