Dovolenkový pobyt so spiatočnou letenkou na krásnom gréckom ostrove Santorini už od 199€!

382

Santorini sa považuje za jeden z najkrajších ostrovov vôbec. Tamojšie nádherné západy Slnka, jedinečné prostredie i scenérie sú to, čo ho robí výnimočným. Ak ste romantická duša, nemali by ste dlho váhať. Svoju dovolenku si užijete v hoteli 3*Galatia Villas, ktorý je v gréckom tradičnom štýle a nachádza sa len 10 minút peši od centra mestečka Fira!

Čo obsahuje cena pobytu?

– Obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase.
– Všetky letiskové a palivové poplatky.
– 1 malú príručnú batožinu do 5 kg a s rozmermi 40cm x 20cm x 25cm, online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka – obidve podmienky platia pre lety spoločnosti Laundamotion.
– 1 príručnú batožinu s rozmermi max. 55 x 40 x 23 cm a do 8kg – táto podmienka platí pre lety organizované leteckou spoločnosťou Eurowings.
– V prípade zakúpenia pobytu v hodnote 199€, 2 noci v hoteli Galatia Villas***.
– Vystavenie letenky, potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu.

Santorini fotografia
Foto od kasabubu

Santorini je ostrov, ktorý sa oplatí navštíviť, zvlášť za takúto cenu! Navyše, teploty sa na tomto ostrove budú v čase dovolenky pohybovať na úrovni 22 stupňov Celzia, čo je skvelá správa pre tých, ktorí nemusia horúčavy a taktiež tam nebude toľko ľudí, ako počas hlavnej sezóny.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre