Drogový díler bol zadržaný po tom, čo označil balíčky drog svojim vlastným menom

2156

Drogového dílera sa podarilo odhaliť po tom, čo z neznámeho dôvodu opečiatkoval svoje vlastné meno na drogy. Tento jeho čin je síce nepochopiteľný, no dalo by sa povedať, že ho dostihla karma.

30-ročný Stephen Best bol prevedený pred súd za to, že polícia odhalila sklady plné drog, ktoré mal v držbe a s ktorými obchodoval. Medzi zakázanými látkami bol kanabis, kokaín a iné drogy. Polícia zo Sussexu zdieľala na svojej Facebookovej stránke jeho fotografiu s popisom: „Toto je Stephen, ktorý má sklady plné drog. Svoje vlastné meno vyrazil na tieto omamné látky.“ Tašku plnú drog si chcel dokonca vziať so sebou do väzenia. To sa však samozrejme nestalo a polícia jeho zámer odhalila.

Polícia bola už predtým upozornená na nekalé aktivity tohto muža. Drogový díler bol jeden z vlastníkov skladov a vlastnil aj jachtu v Brihtone Marina. Polícia sklady a jachtu prehľadala a našla tam drogy, na ktorých bolo vyobrazené jeho meno. Muža tak okamžite zadržali. Vo väzení si teraz pobudne nejaký čas.

Detektív Noel Simmonds označil toto vyšetrovanie za jedinečné z niekoľkých dôvodov. „Množstvo drog bolo označených a aj keď nie je nezvyčajné, že predajcovia drog si ich takto značkujú, no nikdy som nevidel, žeby niekto na nich vyrazil svoje vlastné meno. Je tiež veľmi zriedkavé, aby si niekto dohodol dátum, čas a miesto zatknutia a objavil sa tam s taškou plnou drog.“

Policajti dúfajú, že to vyšle silný varovný signál tým, ktorí sa zaoberajú takýmto nelegálnym obchodom a povzbudí to tiež ostatných ľudí, aby urobili ten pomyselný krok vpred a v prípade podozrenia sa nebáli komunikovať s políciou.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
xxx
17. júna 2019 1:04

dosledok brainwashingu