13 vecí, ktoré elegantné ženy nikdy nerobia vo svojich osobných životoch

12244

Elegantnú ženu spoznáme všetci na míle ďaleko. Je sofistikovaná, skvelo oblečená, vie sa dokonale správať a zanecháva ten najlepší dojem, kamkoľvek príde. Byť elegantnou a sofistikovanou ženou nie je len o dobrom vkuse a elegantnom správaní. Takéto ženy sa „nesú“ úplne inak. V každej situácii si dokážu poradiť. Rešpektujú hranice iných a vedia pochopiť kedy sa majú stiahnuť, najmä keď sa jedná o delikátnu situáciu. To všetko je však viditeľné v spoločnosti a na verejnosti. Je pre vás záhadou, ako sa takéto ženy správajú vo svojich súkromných životoch? Prinášame vám zoznam trinástich vecí, ktoré za zatvorenými dverami určite nerobia.

Vedia, že nemôžu mať pod kontrolou úplne všetko

3 13
Zdroj: canva

Neustále strachovanie o všetko v našich životoch náš iba oberá o radosť zo života. Nepomôže nám to vyriešiť naše problémy. Toto elegantné ženy vedia a riadia sa podľa toho. Sú problémy a veci, ktoré nedokážu ovplyvniť a tak ich nechajú tak. Je totiž úplne zbytočné si robiť starosti kvôli niečomu, čo nie je vo vašej moci zmeniť. Pridá vám to iba vrásky na čele. Pokiaľ sa teda takou ženou naozaj chcete stať, je načase, aby ste si takýto prístup osvojili aj vy.

Nepridávajú všetko na sociálne siete

4 8
Zdroj: canva

Elegantné a sofistikované ženy si zakladajú na svojom súkromí. Nemajú potrebu a dokonca ich ani nikdy nenapadlo, aby každý svoj krok pridávali na sociálne siete. Určite ich nikdy nenájde dlhé hodiny skrolovať obrazovku telefónu. Je to pre nich obrovská strata času. Nevidia v tom, že máte celý život, ktorý je mimochodom prikreslený a dokonale upravený, naservírovaný na sociálnych sieťach. Oni nepotrebujú sledovať iných ľudí, lebo ich to nezaujíma a taktiež nepotrebujú, aby niekto sledoval ich. Radšej využívajú internet na niečo, čo ich posunie ďalej, ako učenie sa nového jazyka, vypočutie zaujímavého podcastu alebo prečítanie dobrého článku.

Elegantné ženy nosia elegantné outfity

Sofistikované ženy vedia ako sa obliecť a to nie len do práce. Nečakajte, že ich doma nájdete pobehovať v ihličkách, ako je to vo filmoch, ale dekórum si zachovávajú aj v oblečení na voľný čas. V rámci elegantného oblečenia mimochodom platí, že nemusí byť vidieť každý milimeter vašej kože a vulgárne oblečenie do tohoto šatníka rozhodne nepatrí tiež. Veľké nie určite povedia kratučkým šortkám, ale príjemná bežecká súprava s trojštvrťovými nohavicami, by mali byť fajn.

Nehovoria o svojom súkromí

5 9
Zdroj: canva

Pokiaľ to nie je nutné alebo nie ste z úzkeho okruhu ich známych, o ich súkromí sa toho veľa nedozviete. Zdieľajú názor, že súkromné veci by mali zostať súkromnými. Napriek tomu, že máte príjemnú konverzáciu pri kávičke v kuchynke v práci a všemožne skúšate vypáčiť nejaké zaujímavé a pikantné detaily, u tejto ženy nepochodíte. Môže vám to prísť od veci alebo že sa hrá na tajomnú, ale je to jej vec. Všetci musíme akceptovať a rešpektovať súkromie iných ľudí. Napriek tomu, že doba káže niečo iné.

Vedia, že dokonalosť je mýtus

Niekedy vám možno pripadá, že je dokonalá, ale určite to tak nie je. A ona je si toho vedomá. Vie, že dokonalosť neexistuje a je s tým úplne stotožnená. Vie o svojich negatívnych vlastnostiach, či slabých stránkach a pracuje na nich. Taktiež vie aj o nedostatkoch na svojom zovňajšku a z tých si väčšinou nič nerobí.

Nenaháňajú mužov

6 9
Zdroj: canva

Nepokladá za nutné naháňať sa mužmi. Berie to ako dospelá a sofistikovaná osoba. Pokiaľ ste si s niekým navzájom sympatickí alebo dokonca preskočí iskra, cestu si k sebe nejako nájdete prirodzenou cestou. Určite sa nebude hádzať každému okolo krku alebo non – stop niekomu vypisovať. To nie je vonkoncom jej štýl. Nechá muža, nech si splní svoju úloha lovca a ona radšej zostane pri šarmantnom úsmeve. Takúto ženu nedostanete tak ľahko.

Neporovnávajú sa s ostatnými

Vôbec ich nezaujíma, či má niekto drahšie topánky ako ony alebo väčší pozemok pri dome. Žijú si svoj vlastný život podľa svojich predstáv a robia všetko preto, aby naplnili všetky svoje sny. Sú so sebou spokojné a nepotrebujú sa porovnávať s ostatnými. Každý z nás je iný a to je to, čo si tieto ženy na ľuďoch vážia najviac. Keď sú sami sebou. Ony samé také sú a preto si s takýmito jedincami najviac rozumejú.

Nikdy sa neprestanú učiť

7 8
Zdroj: canva

Vedia, že človek nikdy nemôže všetko a preto sa učia celý život. Potrebujú posúvať svoj intelekt, ako aj venovať svoj čas seba – rozvoju. Rozumejú dôležitosti učenia pre celkové šťastie človeka a uvedomujú si, že iba takto môžu stále rásť a napredovať. Skúste sa týmto pravidlom riadiť aj vy a uvidíte, aké zázraky to vo vašom živote narobí.

Nechcú byť vnímané, len ako “sexi” ženy

Vždy sa snažia byť upravené, ale nezakladajú si iba na svojom vzhľade. Je pre nich podstatné, aby och ľudia nebrali, len ako akúsi sexi kosť, ktorá je nahodená v dobrých handrách, ale napríklad aj ako plnohodnotného partnera na rozhovor. Nepotrebujú svoje fotky v plavkách alebo polonahé obrázky pridávať na sociálne siete, len aby sa páčili. A to napriek tomu, že majú vyšportované, nádherné a zdravé postavy. Chcú, aby o nich ľudia mali celistvý obraz a nemali pred očami iba bikini.

Sú nevtieravé

8 4
Zdroj: canva

Žijú si vlastným tempom a životom a nechávajú plynúť aj veci okolo seba. Nevtierajú sa mužom, dokonca ani svojmu partnerovi. Preferujú zdravé prepojenie dvoch duší, vzájomné porozumenie a rešpekt. Ak si takúto ženu naozaj získate, nečakajte nič memej, ako zrelý a vážny vzťah.

Nie sú zúfalé

Oni sú jednoducho v pohode. Nenaháňajú mužov, priateľov ani príležitosti. Veria, že všetko sa deje pre niečo a a že všetko k vám príde v pravý čas. Svoje vzťahy si vážia a taktiež si vážia svojich priateľov. Ale nie sú ten typ, ktorý vám bude vypisovať dovtedy, kým neprivolíte a nepôjdete s nimi do toho kina, aj keď sa vám vôbec nechce. To isté očakávajú aj od svojich priateľov.

Preferujú jemné farby manikúry

9 2
Zdroj: canva

Hovorí sa, že červená alebo bordová farba na nechtoch je taká klasika, že tým človek nikdy nič nepokazí. Oni však preferujú napriek tomu jemné, pastelové odtiene, ktoré takmer nevidno. Majú vždy krásne upravené ruky, nepotrebujú však na ne upozorňovať krvavými nechtami. Patrí to jednoducho k ich celkovému štýlu. Môžeme sa od nich učiť.

Neberú svoj život ako samozrejmosť

10 1
Zdroj: canva

Žijeme iba raz a oni sú presne ten typ, ktorý nechce premrhať ani jednu minútu. Snažia sa svoj život žiť naplno, užívať si svoju práce, svoj voľný čas, sú vďačné za všetko, čo majú a čo doteraz dosiahli. To ich posúva ďalej a každý deň je pre nich novým dobrodružstvom a darom. Nikdy si nevyberú v živote iba tú jednoduchú cestu, lebo vedia, že tie najlepšie veci v živote si človek musí zaslúžiť. Tvrdo na sebe makajú a veria, že dosiahnu všetky svoje ciele.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.