Fínska fotografka dokonale zachytila maličký ostrovček počas všetkých 4 ročných období

1325

Jani Ylinampa je prírodná fotografka so sídlom v Rovaniemi vo Fínsku. Je skutočnou majsterkou v tom, čo robí. Dokáže výborne zachytiť „tancujúce“ severské svetlá, úchvatné západy Slnka, krásne lesy, jazerá a iné zázraky prírody. Robí to už takmer 15 rokov.

Jedným z tých čarovných objektov, ktoré zachytilo jej oko, bol nádherný ostrov Kotisaari v Rovaniemi, ktorý bol tradičnou pevnosťou drevorubačov. Plávajúci v malebnej rieke Kemi, sa ostrov stal tým správnym miestom na zachytenie zmeny krásy prírody. Dokumentovala ostrov s pomocou dronu počas všetkých štyroch ročných období, čo viedlo k štyrom skutočne odlišným, ale fascinujúcim obrázkom tohto úžasného ostrovčeka.

Posúďte sami.

Jeseň na ostrove:

Zima:

Jar:

Leto:

Zdroj: boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre