Fotograf nemá kvôli vírusu prácu, a tak sa rozhodol zdokumentovať život ľudí v karanténe dronom

2856

Litovčan vzal dron a rozhodol sa zmapovať karanténnu situáciu svojich priateľov. Za pomoci tohto lietajúceho stroja fotografoval ľudí na terase či za oknami svojich domov. A svetu ukázal veľmi zaujímavé výsledky, ktoré vás pobavia.

„Keď v Litve nariadili karanténu, tak som prišiel aj o prácu fotografa. Všetky udalosti boli odložené alebo zrušené a ja som zostal sedieť bez akejkoľvek práce. Začal som tak premýšľať čo ďalej,“ povedal. Nakoniec vedel, že musí vyfotografovať niečo zaujímavé, a preto prišiel s týmto nápadom. „Spomenul som si, že na fotografovanie svadobných záberov využívam dron. Je to veľmi dobrý spôsob, ako zachytiť niečo bez akéhokoľvek kontaktu s človekom. Napokon som zachytil mojich priateľov a fotografie získali veľa pozitívnych ohlasov,“ povedal chlapík.

Následne priznal, že s projektom začal preto, aby sa pokúsil rozjasniť ľuďom v tomto negatívnom období ich deň. „Verím, že tieto vtipné fotografie pripomínajú všetkým, že sedenie doma počas karantény môže byť aj zábavné. A, samozrejme, všetkým pripomenúť, že v týchto časoch sa musíme sociálne izolovať,“ uzavrel fotograf.

1 85

10 32

11 27

12 22

13 17

14 16

15 15

16 11

17 8

18 4

19 2

20 1

 

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.