Fotograf si fotil svoju chorú manželku každý deň počas jej boja s rakovinou

2072

Život sa s nami nemazná a keď sa nám už zdá, že sme najšťastnejší na svete vie nám uštedriť silnú ranu. Fotograf Angelo Meredino našiel svoju životnú lásku v meste New York.

Ale už po pár mesiacoch uživania si tohto najkrajšieho pocitu na svete, prišla zdrvujúca správa . Jeho milovaná manželka Jen má rakovinu prsníka .

Začal sa neutíchajúci boj a test skutočnej lásky . Kedže bol Angelo fotograf rozhodol sa tento príbeh navždy zaznamenať .

1

2

3

4

 

“ Mali sme jeden druhého a naša láska sa stávala iba silnejšou . Malé hlúposti, ktoré nás predtým každý deň dokázali rozčúliť už pre nás nič neznamenali. Naučili sme sa veľa smiať . „ Píše Angelo na svojom blogu

5 6

7

9

10

11

 

“ Každý deň predtým ako sme zaspali sme sa s Jen rozprávali o najhorších a najlepších zážitkoch dňa .

Väčšinou boli odpovede v zmysle “ Vtedy keď si ma celý deň v nemocnici držal za ruku“ alebo “ Vtedy keď si mi prehrabával vlasy“ ale v deň keď sme zistili, že Jen odchádza pečeň, sme sa vrátili od kamarátov, ktorí nám pripravili večeru povedala iba :

Celý deň bol úplne nádherný“ …

Bola to naša posledná spoločná noc.“

12

 

Zdroj: 9gag.com, reddit.com, facebook.com

Autor Fotografií: Angelo Meredino – mywifesfightwithbreastcancer.com

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre