Francúzi vymysleli tabletky na prdy voňajúce po ružiach

803
roses fotografia
Foto od Vishruth Harithsa

Francúzi nám dali veľa užitočných vecí. Foie gras, existenčná filozofia, vakcína proti tuberkulóze atď. Nápady sa len hrnú. Najnovším revolučným objavom však určite zmenia svet ako ho poznáme. Tabletka, ktorá vaším prdom dodá vôňu.

Človek stojaci za týmto výtvorom sa volá Christian Poincheval. Má 65 rokov a vyzerá ako Santa Claus. V minulosti už prišiel s nápadmi ako  hrable, ktoré fungovali ako švajčiarsky nožík a toaletným papierom s nápismi a myšlienkami o aktuálnych záležitostiach. Tento vskutku unikátny nápad mu prišiel na um v jeden podvečer, kedy ho po večeri riadne nafukovalo.

Pilulky sú vyrobené zo zmesi dreveného uhlia, feniklu, morských rias a čučoriedok, ktoré sú určené na zmiernenie akéhokoľvek zápachu vo vás. Balík so 60 tabletami sa predáva zhruba po 10€. Vône si môžete vybrať spomedzi rúž, fialiek, alebo špeciálna edícia – čokoládová vôňa prdov.

Poincheval verí, že sa tabletky uchytia. Tvrdí, že najmä na Vianoce pôjdu určite na dračku. Čo si myslíte vy?

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre