Geniálna mamička recykluje staré manželove košele, aby vyrobila oblečenie pre svoju malú dcéru

1547

Niektorí ľudia svoje staré oblečenie vyhadzujú a pri najlepšom ho dajú na charitu. Táto mamička ale prišla na spôsob ako manželove staré košele pretvoriť v krásne oblečenie pre ich malú dcéru.

Stephanie (mamička) je učiteľkou umenia a keď jej manžel domov doniesol šijací stroj za $50, celé toto dobrdrúžstvo začalo. Pomohlo jej to podporiť svoju kreatívnu stránku a nájsť sa aj v inom odvetví ako len s farbami a štetcom v ruke.

Odkedy začala šiť pre seba a pre malú a pre seba, veľmi sa im to zapáčilo. Už ani žiadna nová otcova košeľa nie je v bezpečí.

Neskôr sa do darovania starého oblečenia zapojili kolegovia z práce a susedia, takže materiálu majú dostatok. Pozrite sa na niekoľko kúskov.

 

 

zdroj: Instagram (h/t)

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre