Gény niekedy dokážu doslova divy a títo ľudia sú toho jasným dôkazom

4781

Vďaka génom medzi nami žijú ľudia, ktorí sú tak jedineční, že nás to niekedy núti sa na nich pozrieť dvakrát. Gény však častokrát fungujú záhadne – od zdedenia zvláštnych rysov tváre až po to, že ste presná kópia svojich rodičov. Zaujímavejšie však je tiež to, keď získate iba niektorú z jedinečných vlastností, resp. skôr výzorových čŕt, ktoré zdieľate so svojimi príbuznými.

A toto je niekoľko ľudí, ktorých výzor je tak jedinečný, že vás to donúti zapozerať sa na dlhšiu dobu:

View this post on Instagram

Setting the tone.

A post shared by Mekhi Lucky (@officialmekhilucky_) on

View this post on Instagram

Por ter a pinta bem no meio do meu rosto, eu sempre fui uma pessoa bem “básica” tanto nas roupas como na maquiagem! Pensava; como minha pinta já chama tanta atenção, não posso usar cores tão fortes que vão contrastar demais.. Não sei de onde eu tirava isso, não sei porque eu pensava isso, talvez por eu não tinha muita referencia de como seria cores em mim, até o dia que eu tentei! Comecei a usar makes coloridas e vi que não tem nada a ver a cor da make com a cor da minha pinta, pelo contrário eu acho que super combina cores coloridas com a cor preta da pinta. Quantas coisas a gente demora ou até mesmo deixa de usar, por um achismo bobo e por medo do julgamento né .. Hoje eu amo makes coloridas e não deixo de usar! ? Me conta se você já passou por algo assim:

A post shared by Mariana Mendes (@marianamendes.m) on

Vľavo otec držiaci syna a vpravo už dospelý syn držiaci svojho syna, podoba je neuveriteľná:

Dvojičky narodené s minútovým odstupom:

Elfie ucho:

Otec a syn v rovnakom veku:

 

Zdroj

Foto: Brightside

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre