Nový film Ryana Goslinga čelí kritike: Kvôli vtipu o Johnnym Deppovi a Amber Heard!

209

Pred pár dňami uzrel svetlo sveta nový film, v ktorom má hlavnú postavu známy herec Ryan Gosling. Táto snímka však čelí kritike u niektorých fanúšikov na sociálnych sieťach kvôli vtipu o Johnnym Deppovi a Amber Heard.

Ryan Gosling je známy herec. Minulý rok si zahral v úspešnej snímke Barbie, tento rok s ním vyšiel zatiaľ jeden film. Volá sa Kaskadér (v origináli The Fall Guy) a spolu s Goslingom v hlavnej úlohe vystupuje Emily Blunt.

Zdroj Gage Skidmore

Okrem vyššie uvedenej dvojice hercov si tu zahrala aj britská herečka Hannah Waddingham. Práve jej postava nečakane spomenula Johnnyho Deppa a Amber Heard. Títo dvaja herci tvorili manželský pár. Ich následný rozchod sa ale zaradil medzi najhoršie rozvody celebrít a ich súdny proces bol veľmi medializovaný.

Jedna scéna vo filme Kaskadér ukazuje postavu stvárnenú spomenutou Hannah Waddingham, ako hovorí Jody Moreno (Emily Blunt): „Je to ako keby tu práve boli Amber a Johnny.“ Reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Práve táto krátka replika vzbudila pomerne nelichotivé komentáre, napríklad na sociálnej sieti X, predtým známej ako Twitter. Viacerí diváci považujú tento vtip za nevhodný, prípadne nemiestny. Iní dokonca píšu, že domáce násilie (o tom sa súdili Depp a Heard) rozhodne nie je na smiech.

Napriek tejto kuriozitke sa však nový film Ryana Goslinga a Emily Blunt teší pomerne dobrej odozve. Na zahraničnej filmovej databáze IMDb má 73%, na CSFD dokonca 81%. Čo si myslíte o vyššie spomenutej replike vy? Súhlasíte s názorom, že to bolo nevhodné alebo máte na to iný pohľad? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre