Podceňované krimi filmy: Vybrali sme 10 najlepších!

2206

V dnešnom zozname sme sa pozreli na podceňované krimi filmy. Vybrali sme pre vás 10 najlepších. Nájdete tu tituly ako Running Scared, The Place Beyond The Pines alebo End of Watch.

V Bruggách (In Bruges)

V Bruggách je dramatický a komediálny krimi-thriller, ktorý sa nakrúcal v USA a vo Veľkej Británii. Vyšiel v roku 2008 a v hlavných úlohách sa predstavili Colin Farrell, Brendan Gleeson, či Ralph Fiennes. Na CSFD má 82%.

Autor fotografie je Gage Skidmore

Zbesilý útek (Running Scared)

Akčný a dramatický krimi-thriller Running Scared vznikol v roku 2006. Nakrúcal sa v Nemecku a v USA. Tu si hlavnú rolu zahral Paul Walker. V rámci CSFD má snímka 77%.

Autor fotografie je wvfonseca

Pravdivá romanca (True Romance)

True Romance je romantický krimi-thriller z roku 1993. Tento americko-francúzsky film režíroval Tony Scott, ale na scenári sa podieľal aj Quentin Tarantino. Hralo tu hviezdne herecké obsadenie – Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper, Val Kilmer, Gary Oldman, Brad Pitt, Christopher Walken, či Samuel L. Jackson. Na CSFD má 80%.

Autor fotografie je eventphotosnyc

Za borovicovým hájom (The Place Beyond The Pines)

Americká dráma a krimi-thriller Za borovicovým hájom bola nakrútená v roku 2012. Aj tu sa zišlo hviezdne zoskupenie hercov. V hlavných úlohách učinkovali Ryan Gosling, Bradley Cooper a Eva Mendes. Tá mimochodom už od roku 2014 nenakrútila žiadny film a nedávno vysvetlila, prečo. Snímka The Place Beyond The Pines má v rámci CSFD 73%.

Autor fotografie je Mario A. P.

Tichý zabijak (Killing Them Softly)

Tak ako vyššie spomenutý film, aj toto je americký krimi-thriller natočený v roku 2012. Tu sa v hlavnej úlohe predstavil Brad Pitt. Tento film má na československej filmovej databáze 55%.

Autor fotografie je NASA HQ PHOTO

Len strieľaj! (Shoot ‘Em Up)

Ďalší počin, ktorý sa zaradil medzi podceňované krimi filmy. Americká akčná komédia a krimi-thriller z roku 2007 vyšla na Slovensku pod názvami Len strieľaj! alebo Shoot ‘Em Up. V hlavných rolách sa predstavili Clive Owen, Monica Bellucci a Paul Giamatti.

Autor fotografie je karon.liu

Kat 2 (Punisher: War Zone)

Punisher: War Zone je kanadsko-nemecko-americký film z roku 2008. Je radený do žánrov akčný, dráma a krimi-thriller. V hlavných úlohách hrali Ray Stevenson a Dominic West. Na CSFD má 56%.

Autor fotografie je RedCarpetReport

Hobo With A Shotgun

Hobo With A Shotgun je akčný a komediálny krimi-thriller. Natáčal sa v Kanade a v Spojených štátoch amerických, vyšiel v roku 2011. S hodnotením 65% na CSFD sa radí medzi podceňované krimi filmy. Hlavnú rolu stvárnil Rutger Hauer.

Česť a sláva (Pride and Glory)

Už druhý film v tomto zozname, kde si zahral Colin Farrell. Spolu s ním sa v hlavnej úlohe objavil Edward Norton. Pride and Glory je americko-nemecký dramatický krimi-thriller. Snímka z roku 2008 má na CSFD 70%.

Autor fotografie je judaluz83

Patrola (End of Watch)

Dnešné podceňované krimi filmy ukončujeme snímkou Patrola. Dramatický krimi-thriller vyrobený v USA v roku 2012. Tu si hlavné úlohy rozdelili známe mená Jake Gyllenhaal a Michael Peña. V rámci CSFD má hodnotenie 80%.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre