10 známych hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy: Prečo?

271

Vitajte pri dnešnom prehľade desiatich známych hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy. Prečo? Nuž, u každého je dôvod iný. Nájdete tu mená ako Denzel Washington, Tom Hanks alebo Adam Driver.

Denzel Washington

Dnešný zoznam hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy, začíname Denzelom Washingtonom. Ten raz v rozhovore na červenom koberci uviedol, že nepozerá svoje snímky. Vraj sa bude vždy radšej pozerať do budúcnosti, než by premýšľal o svojich predošlých výkonoch.

Autor tejto fotografie je GabboT

Jesse Eisenberg

Ani Jesse Eisenberg nikdy nepozerá vlastné filmy. Pre Business Insider sa vyjadril, že pozeranie vlastných rolí iba zvyšovalo jeho sebakritiku.

Andrew Garfield

Garfield pre The Hollywood Reporter vysvetlil, prečo odmieta pozerať svoje vlastné filmy. Obáva sa, že vidieť sám seba povedie k tomu, že si bude sám seba viac uvedomovať pri hraní a v dôsledku toho bude podávať horší výkon.

Autor tejto fotografie je Bluedreamer2011

Jared Leto

Jared Leto v rozhovore v The Jess Cagle Show vysvetlil, že je menej stresujúce nesledovať jeho scény a vyhýba sa tak prílišnému premýšľaniu o možných zmenách. Herec tiež údajne za posledných 22 rokov nepozeral jediný svoj vlastný film.

Helena Bonham Carter

Medzi hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy, sa radí aj Helena Bonham Carter. Tá je známa naríklad z franšízy Harry Potter, kde hrala Bellatrix. V roku 2009 pre The Telegraph prezradila, že sa nesleduje, lebo neverí, že by sa z toho niečo naučila. A vo väčšine prípadov si svoje úlohy nezopakuje.

Autor tejto fotografie je David Torcivia at https://www.flickr.com/photos/viatorci/

Constance Wu

Constance Wu počas vysielania Live with Kelly and Ryan prezradila, že patrí k hercom, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy. Rovnako ako iní, aj ona sa obáva, že to povedie iba k tomu, že svoj výkon prehodnotí neužitočným spôsobom.

Joaquin Phoenix

O tomto slávnom hercovi magazín GQ uviedol, že nepozeráva svoje vlastné filmy. Joaquin Phoenix je navyše známy tým, že vo všeobecnosti pozeráva filmy len veľmi zriedkavo.

Michael Caine

Aj Michael Caine sa radí medzi známych hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy. V roku 2018 pre The Express uviedol, že sledovanie jeho filmov ho nebaví. Vydrží ich vraj pozerať nanajvýš 10 minút a stratí záujem.

Manfred Werner/Wikimedia Commons

Tom Hanks

Tom Hanks je jedným z najuznávanejších a najobľúbenejších hercov Hollywoodu. Počas interview pre ABC News uviedol, že netrávi čas sledovaním seba samého, pretože neverí, že by sa zo zážitku mohol naučiť niečo pozitívne.

Autor tejto fotografie je Dick Thomas Johnson

Adam Driver

Dnešný zoznam známych hercov, ktorí odmietajú sledovať vlastné filmy, ukončuje Adam Driver. Ten rozhodnutie nepozerať vlastné snímky pripisuje čiastočne svojmu divadelnému pôvodu. To znamená, že je zvyknutý len hrať a potom predstavenie už nikdy nevidieť.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre