Silný príbeh lásky: Tom Hanks sa verejne zastal svojej manželky po tom, čo ju verejne zosmiešňovali za jej „ochabnutú“ postavu

1591

Puto Toma a Rity je niečo, čo presahuje povrchnosť hollywoodskej slávy. Sú spolu už vyše 34 rokov. Rita bola nedávno terčom výsmechu a kritiky za svoju hmotnosť, no Tom stál celý čas po jej boku a verejne chválil jej krásu. Aj to je dôkaz toho, aká úprimná a hlboká je ich vzájomná láska.

Zdroj: tomhanks/Instagram

Tom Hanks a Rita Wilson sa zoznámili pri natáčaní sitkomu Bosom Buddies v roku 1981. Štyri roky sa priatelili, no potom sa ich priateľstvo premenilo na lásku. Po rozvode s Hanksovou prvou manželkou v roku 1988 sa vzali a odvtedy sú spolu a navzájom sa podporujú.

Hanks uviedol, že dôležitým faktorom ich vzťahu je načasovanie, zrelosť a ochota pracovať na ich intímnom vzťahu. Prezradil, že si po svadbe s Ritou uvedomil, že ak chce, aby toto manželstvo fungovalo, musí niečo zmeniť.

Pár si v priebehu rokov založil krásnu rodinu. V roku 1990 sa im narodil syn Chester, o päť rokov neskôr aj Truman. Obaja nasledovali kroky svojich rodičov a pracovali v rôznych oblastiach zábavného priemyslu.

Zdroj: ritawilson/Instagram

Aj keď si manželia snažia zachovať súkromie, na verejných akciách sa prezentujú ako šťastný pár. Rita sa podelila o dojemné slová, ktoré jej kedysi adresoval jej manžel: „Chcem, aby si vedela, že sa nikdy nemusíš meniť, aby si mohla byť so mnou.“

Rita Wilsonová zverejnila informáciu o svojom boji s rakovinou prsníka a dvojitej mastektómii. Nie je žiadnym prekvapením, že sa zo strany svojho manžela dočkala silnej podpory. Hanksova láska a starostlivosť jej v tomto mimoriadne ťažkom období poskytli nesmiernu útechu.

Ich vzájomná oddanosť inšpirovala mnohých. Ukázali, aká silná môže byť láska a čo všetko dokáže spraviť, ak jej máte dostatok. Ako Rita uviedla, človek to má v takomto období skutočne náročné. Nikdy totiž neviete, ako na to zareaguje váš partner. Ona sa však dočkala neuveriteľnej starostlivosti a podpory, čo ju poriadne ohromilo.

Zdroj: ritawilson/Instagram

V minulosti sa Rita z rôznych dôvodov nevyhla zmenám na váhe. To sa, ako to už býva na sociálnych sieťach zvykom, stretlo aj s negatívnymi reakciami a urážkami. Napriek tomu sa zo strany jej manžela nič nezmenilo, práve naopak. Ešte viac si uvedomuje, akú má odvážnu a krásnu manželku.

Sám herec sa neraz vyjadril, aké má šťastie, že má po boku práve Ritu Wilson. Napriek tomu, že sú spolu už 34 rokov, zdá sa, že ich láska je taká silná, že ju nezmení ani čas, ani žiadne iné faktory.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre