10 populárnych hercov a herečiek, ktorí oľutovali svoje nahé filmové scény!

614

Toto je 10 populárnych hercov a herečiek, ktorí oľutovali svoje nahé filmové scény. V zozname nájdete napríklad Emily Blunt, Natalie Portman alebo Kate Winslet.

Jessica Brown Findlay

Jessica Brown Findlay je 36-ročná anglická herečka. Vyzliekla sa v roku 2011 vo svojom debutovom filme Albatross. O dva roky neskôr sa vyjadrila, že to ľutuje.

Emily Blunt

41-ročná Angličanka Emily Blunt tiež patrí medzi herečky, ktoré oľutovali nahé filmové scény. Konkrétne v jej prípade to bolo vo filme Moje leto lásky z roku 2004. O niekoľko rokov sa vyjadrila, že by to už opäť nespravila a napríklad pri filme Sicario (2015) už nahú scénu odmietla.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Natalie Portman

Natalie Portman má aktuálne 42 rokov. Vyzliekla sa v dvoch filmoch v rokoch 2006 a 2007. Išlo o snímky Goyove prízraky a 13-minútový počin Hotel Chevalier. Keďže jej nahé scény skončili na weboch pre dospelých, rozhodla sa už viac podobné filmy netočiť.

Autor tejto fotografie je Josh Jensen

Ben Stiller

Aj populárny Ben Stiller (58) sa vyzliekol vo filme. V roku 2004 v snímke Riskni to s Polly. Ukázal tam svoje pozadie a podľa vlastných slov vôbec nevedel o tom, že túto scénu mohol natočiť jeho dvojník.

Autor tejto fotografie je ElHormiguero

Jamie Dornan & Dakota Johnson

Jamie Dornan a Dakota Johnson natočili niekoľko nahých scén v rámci série 50 odtieňov (2015 – 2018). Dornan sa priznal, že sa pri takomto natáčaní cítil trápne. Dakota Johnson pre zmenu uviedla, že to bolo prinajmenšom nepohodlné.

Mary-Louise Parker

Mary-Louise Parker je 59-ročná americká herečka. V rokoch 2005 – 2012 učinkovala v seriáli Weeds. V rámci štvrtej série natáčala jednu nahú scénu. Pôvodne nechcela, ale tvorcovia ju prehovorili. Neskôr sa vyjadrila v zmysle: „Kiežby som to neurobila.“

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Helen Mirren

Momentálne už 78-ročná Helen Mirren sa v rôznych filmoch vyzliekala v rozpätí rokov 1969 – 2010. Postupne sa ale aj ona zaradila k herečkám, ktoré oľutovali svoje nahé filmové scény. Od roku 2015 už žiadnu takú nenakrútila.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Sharon Stone

Sharon Stone a jej scéna vo filme Základný inštinkt (1992) je legendárna. Dnes má táto ikona už 65 rokov a v roku 2004 pri súdnom spore o opatrovníctvo svoju nahú scénu verejne oľutovala.

Kate Winslet

Kate Winslet (48) natočila viacero nahých scén. Ale najviac ľutuje tú z filmu Titanic (1997). Podľa anglickej herečky už bolo cez čiaru, keď od nej žiadali autogram na fotku odhalenej Rose.

Autor tejto fotografie je Maggiejumps

Maria Schneider

Prvé miesto tohto rebríčka hercov a herečiek, ktorí oľutovali svoje nahé filmové scény, obsadzuje Maria Schneider. Bola to francúzska herečka, ktorá zomrela v roku 2011 ako 58-ročná. Ešte ako 19-ročná si zahrala vo filme Posledné tango v Paríži (1972). Jej nahé scény z toho filmu jej však po čase spôsobili rôzne psychické prolémy a dokonca sa viackrát pokúsila o samovraždu.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre