10 najhorších hercov, s ktorými sa ťažko pracuje #2: Seagal, Katherine Heigl, či Jennifer Lopez!

1704

Nedávno sme mali článok o známych hercoch, s ktorými sa ťažko pracuje. Prvú časť si môžete prečítať na tomto odkaze. Dnes vám prinášame druhé pokračovanie. Nájdete tu mená ako Steven Seagal, Jennifer Lopez alebo Katherine Heigl.

Steven Seagal

Viacerí kolegovia z brandže nespomínajú na natáčanie so Seagalom najlepšie. Raz vraj udrel komika, inokedy kritizoval ostatných viac, než by bolo nutné. Má povesť výbušného herca, s ktorým sa ťažko pracuje.

Charlie Sheen

Charlie Sheen mal problémy so závislosťou na omamnných látkach, čo spôsobilo mnohé nezhody v jeho privátnom i profesionálnom živote. Asi najznámejšia kontroverzia je jeho neslávny odchod zo seriálu Dva a pol chlapa.

Autor tejto fotografie je Nathan Congleton

Thomas Gibson

Thomas Gibson je seriálový herec známy z počinov ako Dharma a Greg, Chicago Hope, či Myšlienky vraha. Už dávnejšie bolo o ňom známe, že sa s ním ťažko pracuje. Vyvrcholilo to v roku 2016. Vtedy bol po sérii násilných incidentov a roztržiek prepustený zo spomentuého seriálu Criminal Minds.

Shia LaBeouf

Ďalší z hercov, ktorý má povesť búrliváka nielen na pľaci, ale aj v súkromí. Shia LaBeouf natáča výborné filmy a nedávno sme vám priniesli zoznam tých najlepších v jeho podaní. Asi najznámejší bol spor, ktorý mal pri nakrúcaní s Alecom Baldwinom.

Shia LaBeouf“ by Viv Lynch is licensed under CC BY-NC-ND 2.0

William Shatner

Tento zoznam hercov, s ktorými sa ťažko pracuje, pokračuje Williamom Shatnerom. Kanadský herec je populárny vďaka sérii Star Trek, neskôr učinkoval aj vo viacerých seriáloch. Počas natáčania často žiarlil na slávnejších kolegov a na ich väčšiu priazeň od fanúšikov. Navyše túžil byť neustále stredobodom pozornosti a vzťahy s kolegami zhoršuje aj jeho temperamentná povaha.

Edward Norton

Edward Norton učinkoval v mnohých skvelých filmoch, za všetky spomeňme napríklad Kult hákového kríža, či Fight Club, kde s ním hral aj Brad Pitt. Norton mal pri natáčaní filmov spory prevažne s režisérmi a to najmä kvôli tomu, že nie vždy súhlasil s ich názorom na danú scénu. Má povesť herca, ktorý hovorí všetkým ostatným, ako majú robiť svoju prácu.

Autor fotografie je judaluz83

Klaus Kinski

Klaus Kinski bol nemecký herec (1926 – 1991). Počas kariéry sa preslávil tým, že s ním takmer žiadny režisér nechcel spolupracovať druhýkrát. Mal povesť šialenca. Jediný režisér, ktorý ho obsadzoval opakovane, bol Werner Herzog. Na fotke vľavo, vpravo je Kinski.

Jennifer Lopez

Aj slávna tanečníčka, speváčka a herečka Jennifer Lopez má povesť ženy, s ktorou sa ťažko pracuje. Na verejnosť sa to dostalo najmä pri natáčaní filmu Hustlers z roku 2019. Mala vtedy vraj príliš veľké nároky na štáb a pokiaľ nebolo splnené, čo požadovala, odmietla hrať.

Autor tejto fotografie je chaim zvi

Teri Hatcher

Teri Hatcher je americká herečka, ktorá sa preslávila seriálom Zúfalé manželky, či filmom James Bond: Zajtrajšok nikdy neumiera (1997). Počas nakrúcania Zúfalých manželiek mala spory v viacerými členmi štábu. Bola vraj ku svojim kolegom veľmi chladná, čo znepríjemňovalo natáčanie.

Autor tejto fotografie je hyku

Katherine Heigl

Túto druhú časť o známych hercoch, s ktorými sa ťažko pracuje, ukončujeme herečkou Katherine Heigl. Tá je známa najmä zo seriálu Klinika Grace. Práve počas natáčania tohto počinu mala časté spory kvôli scenárom a sťažovala sa (okrem iného) aj na jej outfity v scénach. Inokedy pre zmenu verejne ponížila film, ktorý však predtým natočila a dostala zaň poriadne zaplatené. Išlo o snímku Nabúchaná (Knocked Up) z roku 2007.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre