Ilustrátori pretvárajú detské kresbičky do ich „reálnejších“ verzií

589

Asi každý z nás ako dieťa kreslil rôzne príšerky a potvory a nechal sa pri tom riadiť iba vlastnou kreativitou. Dnes je často v školách detská kreativita potláčaná a deti zabúdajú tvoriť. Preto vznikol projekt s názvom “ Monster Project“, ktorí sa rozhodol združovať umelcov z celého sveta s detičkami, ktoré by chceli vidieť ich výtvory v „reálnejšom obraze“. Na kickstarteri projekt vyzbieral úžasných $23,065 pre svoj chod.

A tak umelci v rámci svojho voľného času pretvárajú detské „čmáranice“ do obalov magazínov alebo animovaných postavičiek, deti sú tak motivované tvoriť ďalej s vedomím, že aj im sa raz podarí pretvoriť svoju fantáziu do tak reálnej podoby, stačí im neprestať kresliť.

 

1

 

7

8

9

10

11

12

13

141623456

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre