Má len 11 rokov a už ho považujú za supertalent: Prečítajte si inšpiratívny príbeh tohto mladého muža

305

Hoci má len 11 rokov, Jonah Larson sa už stihol stať senzáciou vo svete háčkovania. Čo je ešte prekvapivejšie, sú jeho začiatky. Jeho cesta totiž začala, keď mal len päť rokov. Už vtedy v ňom vykvitla láska k tomuto remeslu a pretrváva dodnes. V súčasnosti ho označujú ako zázračné dieťa háčkovania, ktoré uchvacuje publikum svojím nezvyčajným talentom a obrovskou vášňou pre toto umenie.

crocheting child prodigy jonah larson 1
Zdroj: jonahhands/Instagram
crocheting child prodigy jonah larson 3
Zdroj: jonahhands/Instagram

Larson však nedávno posunul svoju vášeň na celkom nový level. Svoj talent totiž premenil na úspešný biznis a predáva svoje výrobky. Na Instagrame má vyše 133-tisíc fanúšikov, na YouTube viac ako 26-tisíc odoberateľov, ktorí mu taktiež pridávajú na zisku. Za získané peniaze nielenže nakupuje novú priadzu, ale aj podporuje tých, ktorí to skutočne potrebujú.

crocheting child prodigy jonah larson 4
Zdroj: jonahhands/Instagram
crocheting child prodigy jonah larson 5
Zdroj: jonahhands/Instagram

Peniaze poskytuje aj miestu, kde sa celá jeho cesta začala – sirotincu. Je mimoriadne vďačný za podporu a príležitosti, ktoré sa mu tam dostali, preto sa rozhodol venovať časť svojich príjmov na pomoc deťom. Okrem toho nedávno spustil aj službu s názvom GoFundMe, kde sa v spolupráci s neziskovou organizáciou Roots Ethiopia snaží podporovať znevýhodnené deti.

crocheting child prodigy jonah larson 6
Zdroj: jonahhands/Instagram
crocheting child prodigy jonah larson 8
Zdroj: jonahhands/Instagram

Ak aj vo vás zarezonoval príbeh tohto mimoriadne inšpiratívneho mladého muža, môžete ho podporiť na jeho sociálnych sieťach.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.