Inšpirujte sa touto plnoštíhlou ženou, ktorá vám ukáže, že postava nehrá v láske žiadnu rolu

1430

Existuje mnoho veľmi neistých ľudí, ktorí si robia ťažkú hlavu napr. kvôli svojej váhe alebo výzoru. Veľa ľudí v dnešnej dobe má stále nejaké predsudky a ak vidí, že je žena o niečo „plnšia“ ako jej muž, automaticky majú k tomu nevkusné pripomienky. A keď Jenna Kutcher ukázala svojho manžela, nechceli jej ľudia uveriť, že tento vyšportovaný muž je naozaj jej. Rozhodla sa využiť svoju pozornosť tak, že zdieľa svoje skúsenosti na sociálnych sieťach a každú z nich sa snaží zmeniť na pozitívnu motiváciu, aby podporila najmä neistých ľudí.

Jenna a jej manžel Drew sa zosobášili pred 11 rokmi a stále sú veľmi zamilovaní. Jenna je krásna, zdravá a úspešná žena a Drew je láskyplný manžel a zároveň fitness tréner. No táto vyšportovaná postava Drewa ju niekedy núti rozmýšľať o sebe.

„Časť mojej neistoty so svojím telom vyústila vtedy, keď som sa vydala za muža s tehličkami. Prečo by som ho mala, ja žena s plnými krivkami, mať? Cítim sa nehodná a niekedy mám také myšlienky, že práve kvôli mojej postave si ho nezaslúžim.“

No všetkým neprajníkom sa rozhodla ukázať, prečo je láska oveľa viac ako nejaký výzor. „Tento človek za posledných desať rokov objímal každú moju krivku a vždy mi pripomína, že som krásna, aj keď môj vnútorný dialóg tomu nezodpovedá,“ povedala. „Takže áno, moje stehná, ruky sú veľké a môj zadok je hrboľatý, ale láska pre mňa znamená viac a ja som si vybrala muža, ktorý dokáže toto všetko zvládnuť (a ešte oveľa viac!)“.

Jej úprimný a čestný odkaz inšpiroval tisíce ľudí, ktorí bojujú s neistotou. Pretože z nejakého dôvodu je spoločnosť stále konzervatívna a diví sa, ak vidí napr. takýto pár.

A tento pár dokazuje to, že postava alebo výzor nehrá častokrát žiadnu rolu a láske nijak nebráni.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre