Jarné letenky do portugalského regiónu Algarve od 48€!

563

Algarve je najjužnejší región v Portugalsku. Výhodou tohto rezortu je nepretržité letné počasie a poloha blízko slnkom vybielených miest. Dostaviť sa však musíte do Budapešti, odkiaľ odletíte do mesta Faro.

Photo by Julius_Silver

Ak chcete spoznať Portugalsko, toto je jedinečná šanca. Spoločnosť WizzAir vám ponúka letenky za výhodné ceny. Ak ste členom Wizz Discounbt Club, za spiatočnú letenku zaplatíte len 48€. Ak členom nie ste, zaplatíte 68€. Členstvo stojí 30€ na rok. Viac letov a termínov na stránke WizzAir.

Termín letu:

Za túto cenu je dostupný termín od 7. 4. – 14. 4. 2018.

Batožina:

Do lietadla si v tejto cene môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Zaujímavosti o Algarve:

– Má neuveriteľne vysoké útesy, ktoré južne zakončujú územie Európy – niekde aj 70 -metrové útesy pri Atlantiku patria medzi prírodné divy sveta.

– Označuje sa ako koniec sveta – je tu dôležitý maják pri útese Cabo de São Vincente, ktorý je dôležitým navigátorom lodí plávajúcich do Stredozemného mora.

– Mesto Lagos je považované za pýchu celého tohto regiónu. Okolo tohto mesta sa tiež sústreďuje nočný život s množstvom barov.

– Úžasné vína – Portské víno si drží dlho vysoký štandard a je pýchou Portugalska.

– Krásne piesočnaté pláže s výborným počasím.

Photo by ddzphoto

Ubytovanie:

Ubytovať sa môžete už dopredu a rezervovať si tak nocľah na stránke Booking.com alebo na AirBnB.com .

Viac tipov pri ceste do Portugalska

Celé Portugalsko je veľmi zaujímavou krajinou a ak by ste sa náhodou zastavili aj v Lisabone určite si pozrite aj nášho Sprievodcu mestom Lisabon, kde nájdete všetko od dopravy pamiatok až po mieste špeciality.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre