Jeden srdcervúci príbeh doručovateľa, ktorý stále so sebou nosí dobroty pre psích zákazníkov

484

Niektorí psy prenasledujú alebo štekajú na poštového doručovateľa a zväčša týchto ľudí v láske nemajú. No toto je úplne iný príbeh. Pre týchto psov znamená táto osoba niečo úplne iné.

Istá užívateľka len nedávno zdieľala na Twitteri odkaz, v ktorom tvrdí, že jej otec vždy nosil so sebou špeciálne pochúťky pre svojich štvornohých „zákazníkov“. Za tieto milé pozornosti ho oceňujú okrem jeho psích kamarátov aj ich majitelia. Jedného dňa počas jeho cesty však dostal od jedného zo svojich zákazníkov srdcervúci odkaz – ich pes zomrel. Aj keď už toto bolo príčinou sĺz, bývalí majitelia psa sa rozhodli, že za svojho miláčika na jeho počesť zaplatia.

Foto od boredpanda

Twitter užívateľky @amorningsting tweeted bol o jej otcovi, ktorý je poštárskym doručovateľom a počas svojej služby obdarúva psíkov. Nedávno však jeden z jeho chlpatých priateľov zomrel a jeho majitelia našli perfektný spôsob, ako vzdať hold svojmu miláčikovi a skvelému poštárovi poďakovať za všetky darčeky, ktoré im v priebehu tých rokov stihol doručiť. Psík, ktorý zomrel bol obrovský nemecký ovčiak a majitelia sa rozhodli poslať doručiteľovi nasledujúci darček s odkazom.

V odkaze stálo: „Gretchen včera zomrela. Požiadala ma, aby som sa vás opýtal, či by ste sa s ňou nepodelili o jej pochúťky, s ktorými sa nikdy s nikým iným nepodelila. Vždy sa tešila, keď videla, že prichádzate k dverám a vždy bola rada, že môže dostať pochúťku práve od vás. Ďakujem, rodina Cimino.“

Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre