Keď sa matka dozvedela, že jej dcéra šikanuje v škole kamarátku, vymyslela pre ňu výborný trest

5012

Rodičovstvo nikdy nie je jednoduché aj napriek všetkej pomoci, ktorú ponúka moderná technológia. Je to neustála výzva a nové problémy, ktoré sa objavujú takmer každý deň. Matka Amanda Mitchellová z Newfoundlandu v Kanade, sa ocitla v nepríjemnej situácii, keď jej škola oznámila, že jej dcéra Hannah šikanovala svoju kamarátku. Matka presne vedela, čo má robiť, aby dala svojej dcére príučku. Zdieľala to aj na svojom Facebooku. „Myslím si, že problémy s touto generáciou sú dosť výrazné,“ povedal Mitchell. Zatiaľ čo si niektorí ľudia môžu myslieť, že jej metódy sú tvrdé, Amanda s tým nesúhlasí. „Tvrdé? Podľa mňa vôbec nie. Ak by vyrástla tak, že bude porušovať zákon a poputuje za to raz do väzenia, to by som znášala ťažko. A nie je to to, čo by som chcela pre svoje deti,“ vysvetlila.

„Viem, že jej neubližujem. Robím všetko, čo môžem, aby som jej pomohla. Povedala som jej, že to robím, pretože ju milujem a chcem, aby z nej vyrástol dobrý človek.“ povedala Mitchell. Zatiaľ čo bola Hannah zo svojho trestu šokovaná, neskôr ho prijala a začala pracovať na zlepšení svojho správania.

Jedného dňa sa matka rozhodla potrestať svoju dcéru za jej správanie:

Photo by boredpanda

Hannah nechala v izbe len posteľ a oblečenie niekoľko dní. Menila jej dookola 4 tričká s „anti-šikana“ tématikou:

Photo by boredpanda

Dcéra si musela zarobiť svoje veci späť tým, že upravila svoje správanie a splnila všetky stanovené úlohy, ktoré jej matka vymyslela:

Photo by boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre