Krásne priateľstvo medzi chlapčekom a jeho psom so zaujímavým posolstvom

227

3-ročný chlapček z detského domova Buddy a jeho najlepší kamarát Reagan spolu vydávajú charitatívnu knihu na podporu pestúnskej organizácie. Milá dvojica spolu trávi väčšinu času a robia spolu každodenné činnosti ako kúpanie sa, užívanie si čaju pri vode, poobedňajší spánok či hru na ihrisku.

Reagan bol adoptovaný ako 8 týždňové šteniatko aby pomohol matke vyrovnať sa s tým, že prišla o 2 deti, ktoré mala v pestúnskej starostlivosti. Buddy bol neskôr adoptovaný ako 11-mesačné bábätko a odkedy k nim prišiel, Reagan bol neustále sním a obklopoval ho láskou. Má strašne rád ľudí a majiteľka hovorí že to bolo to najlepšie rozhodnutie vziať si ho domov. Do ich života priniesol toľko radosti a lásky a ovplyvnil životy mnoho ďalších ľudí.

Pozrite sa ako to chlapcom spolu svedčí, ako spolu trávia chvíle, bavia sa… Z fotografií je cítiť radosť lásku aich silné priateľstvo.

buddy2

 

buddy3

 

buddy4

 

buddy5

 

buddy6

 

buddy7

 

buddy8

 

buddy9

 

buddy10

 

buddy11

 

buddy12

 

buddy13

 

buddy14

 

zdroje: Reagandoodle | Instagram

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre