Krásnych 72 rokov spoločného života tohto páru zvečnil šikovný fotograf

630

„Mala iba 18 rokov, keď ho v nemocnici prvýkrát zazrela a on sa vrátil zo služby v druhej svetovej vojne,“ začal rozprávať fotograf a učiteľ k svojmu malému projektu. Vždy rozpráva svojim študentom, aby hľadali príbehy, ktoré im dajú nádej a prísľub, že láska môže byť večná. Sám dobre vie o čom hovorí.

1 92

2 89

Keď sa mu naskytla príležitosť viesť majstrovský kurz fotografie vo Walese, tak sa rozhodol navštíviť Mela a Veru, aby im daroval fotografie, ktoré vyjadrujú ich večnú lásku. „Chcela som, aby bol môj už odkedy som ho prvýkrát uvidela a podarilo sa mi to,“ povedala Vera, ktorá má dnes krásnych 90 rokov. 72 rokov spoločného života s manželom (4 roky dvorenia a 68 rokov manželstva) ich lásku nikdy nepoložilo a majú sa radi do dnešných dní. Aj keď nie vždy to bolo samozrejme ľahké.

3 73

4 68

Mel a Vera prekonali vo svojom živote veľa prekážok, jednou z nich je tiež táto celosvetová pandémia, ktorá ich prinútila nejaký čas stráviť bez svojich deti, vnukov a pravnuka. Tento úžasný pár do dnešného dňa verí, že mať jeden druhého je ich najväčším požehnaním v živote.

5 64

6 60

7 55

8 44

9 45

10 37

11 34

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.