Legendárny Bear Grylls je známy svojou alergiou na včely. Nechýbalo veľa a mohol zomrieť

1542

Bear Gryllsa, britského dobrodruha, určite poznáte z jeho putovaní po miestach, kde ľudská noha za bežných okolností nikdy nevstúpi, iba ak ide o domorodcoch. Niekoľko rokov divákom ukazoval, ako prežiť aj na tých najextrémnejších miestach na svete. Avšak, aj takýto statný muž má jednu slabosť, ktorou sú včely. Je na ne totiž alergický. Čo sa mu nedávno takmer stálo osudným. Nebolo to však po prvýkrát.

bear grylls fotografia
Foto od landrovermena

Beara pobodali včely pri natáčaní televíznej show v Tichomorí. 45-ročný bývalý vojak v špeciálnych jednotkách trpel život ohrozujúcim anafylaktickým šokom, keď naňho pri natáčaní novej show Ostrov pokladov zaútočil tento malý hmyz. Je známe, že tento dobrodruh je alergický na včely, pričom jeho tvár po útoku opuchla do gigantických rozmerov. Akurát sa nachádzal na lodi, na ktorej viezol skupinu hľadačov pokladov na vzdialený tichomorský ostrov. Síce sa pokúsil v natáčaní pokračovať, no vyšlo najavo, že má oveľa väčšie problémy, ako si spočiatku myslel. Tamojší lekári si totiž veľmi rýchlo uvedomili, že tento stav vážne ohrozuje jeho život, preto mu urýchlene pichli Epipen.

Foto od youtube

Jeden zo súťažiacich je mozgový chirurg a vyjadril sa, že ho zarazilo, ako vážne znášal Grylls bodnutie. Toto však nie je prvýkrát, čo Bear utrpel takéto vážne bodnutie včelou. Počas jednej epizódy svojej relácie „Survivor“, ktorá sa natáčala v roku 2016, sa pokúsil ukradnúť med z úľa v kalifornskej Baja v Mexiku, no nevyplatilo sa mu to. Je zjavné, že tento muž naozaj nemá z ničoho strach a nebojí sa riskovať. Zostáva len dúfať, aby sa mu to raz nevypomstilo.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre