Lepšiu obsluhu v lietadle dosiahnete ak si sadnete na tieto miesta

1532
plane seat fotografia
Foto od bradleygee

Vedeli ste, že lepšiu obsluhu dosiahnete ak sedíte v niektorom zo zadných radov lietadla?

Tento tip zdieľala Annie Kingston, ktorá publikuje komplexné zábery a hodnotenia hotelov. Opisuje, že väčšina ľudí preferuje sedenie v prednej časti, pretože sa im podarí skôr z lietadla vystúpiť, alebo budú mať viac možností pri výbere svojich obľúbených jedál. Pravdou je, že väčšiu pozornosť obsluhy získate, ak sedíte v zadnej časti lietadla.

Dôvod je jednoduchý. Personál sa snaží uprednostňovať požiadavky pasažierov v zadnej časti lietadla. Pri prenášaní nápojov a jedla dopredu vzniká viac potenciálnych zákazníkov, čo nie je zlé, no môže to viesť k problému, keďže v lietadle nie sú tak veľké zásoby, aby sa ušlo každému všetko. Pre pasažiera vzadu sa však stále nájde nejaká malá fľaša vínka.

Taktiež ak chcete mať vedľa seba voľné miesto, alebo celý rad len pre seba, nastupujte ako posledný. Ak sú už všetci pasažieri na palube a dvere lietadla sa zatvoria, všetky voľné miesta, ktoré zbadáte budú len vaše.

Ďalším tipom je nesadať si blízko prepážky, aby ste sa vyhli sedeniu vedľa uplakaného dieťaťa a aj napriek možnému výhľadu sa vyhnite chladnému sedadlu pri okne.

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre