Let meškal, a tak sa vojak pozeral na pôrod svojej manželky prostredníctvom živého videa

764

Celý internet sa teší z fotografie dojatého vojaka, ktorý bol zachytený s jeho mobilným telefónom na letisku v Texase. A to nie preto, žeby na sociálne siete pridával nejakú svoju fotografiu alebo s niekým si písal. Ale preto, že sledoval živé video z celého pôrodu svojej manželky.

Špecialista Brooks Lindsey bol na výcviku vo vojenskej základni Fort Bliss v rámci prípravy na nasadenie do Kuvajtu s armádnou národnou gardou, keď dostal správu, že jeho tehotná manželka musí akútne porodiť.

Photo by facebook

Jeho manželke Haley diagnostikovali vysoký krvný tlakom a preeklampsiu, čo môže spôsobiť nebezpečné komplikácie pri pôrode. Keď nasledujúci deň prišla do nemocnice, lekári jej oznámili, že chcú dieťa čo najskôr odrodiť. Haley preto okamžite podnikla potrebné kroky, aby to jej manželovi oznámila.

Manžel Brooks sa ponáhľal na letisko, no zistil, že jeho let bude meškať. Ako tam čakal, jeho matka mu sprostredkovala videohovor, prostredníctvom ktorého mohol naživo sledovať narodenie svojej dcérky.

Ostatní cestujúci, ktorí čakali na tento oneskorený let počuli o Brooksovej ťažkosti. Keď všetci konečne počuli plač novorodenca, začali jasať spolu so šťastným otcom. Jedna z prítomných, Tracy Doverová, zavesila fotografiu dojatého vojaka na sociálne siete a odvtedy bola zdieľaná tisíckami ľudí.

„Keď sme počuli plakať dieťa, všetci sme sa začali tešiť,“ hovorí Dover. „Chcela som to zdieľať, pretože nechcem dovoliť, aby sme zabúdali na našich vojakov, ktorí nám každý deň slúžia a takisto na ich obete, ktoré podstupujú.“

Pozrite si toto dojemné video:

Soldier watches his baby born via FaceTime

This soldier was rushing home to witness the birth of his daughter. When his flight got delayed, it ended up being a blessing in disguise.Passengers in the airport couldn't look away: https://usat.ly/2KNVukC

Zveřejnil(a) Militarykind Stories dne Úterý 8. května 2018

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre