Extravagantné, luxusné a hlavne nemiestne drahé kozmetické výrobky, ktoré sľubujú zázraky

1707

Občas sa každý človek, či už muž alebo žena chce cítiť krásne, elegantne a luxusne. Či už to znamená znamenite sa obliecť alebo používať kvalitné prípravky v starostlivosti o pleť. Niektorí ľudia sú pre dobrý pocit čistoty, mladistvosti a krásy schopní urobiť čokoľvek. Alebo sú len príliš rozmarní. 

Dôležité je, že pre ich potreby existujú extrémne drahé kozmetické prípravky a zariadenia, ktoré si ani zďaleka nemôže dovoliť každý. 

Ich cena je častokrát až taká vysoká, že by ste museli obetovať veľa z úspor, aby ste si ich mohli dovoliť zaobstarať. Sú však vrcholom kozmetického priemyslu. Či sú však naozaj také účinné, aké sú drahé, je ťažké povedať. Môže posúdiť len ten, kto s nimi mal tú česť. 

Dosť bolo rečí, poďme si predstaviť najluxusnejšie kozmetické produkty na trhu. 

Sada holiacich strojčekov Oui Shave z ružového zlata

Zdroj: ranker.com

Holiaci strojček z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sľubuje hladké oholenie bez podráždenia za veľmi krátky čas. Navyše je potiahnutý ružovým zlatom, vďaka čomu vyzerá priam božsky.

Cena: 90 eur

Nie práve lacný lak na nechty Gold Rush

Zdroj: ranker.com

Samotný lak nie je ničím výnimočný, je to luxusné sklenené balenie, v ktorom sa nachádza, čo robí tento produkt takým drahým a jedinečným. Obal je totiž vyrobený z čistého zlata. A akoby to nebolo dosť obsahuje 1 118 vsadených diamantov.

Cena: 125 tisíc eur

Guerlain’s KissKiss zlatý a diamantový rúž

Zdroj: ranker.com

Tento rúž od Guerlain sa predáva v naozaj luxusnom obale (veď posúďte sami) vyrobenom z 18 karátového zlata a ako by to bolo málo, ešte je aj pokrytý diamantmi. Nie je voľne predajný, ale po dohode si ho môžete zakúpiť u vybraných predajcov.

Cena: tisíc eur

Platinový lak na nechty značky Essie Cosmetic

Zdroj: ranker.com

Tentokrát platinu v upravenej podobe obsahuje aj samotný lak. Rovnako tak i fľaštička navrhnutá Henrym Dunayom je vyrobená z platiny. 

Cena: 53 tisíc eur

Crème de la Mer Dr. Maxa Hubera

Zdroj: ranker.com

Pre fyzika Dr. Maxa Hubera bola inšpiráciou pre vytvorenie tohto krému nehoda, ktorá sa mu stala v laboratóriu a spôsobila mu popáleniny. Pri výrobe krému dochádza k fermentačnému procesu, ktorý je veľmi dôležitý pre jeho výhodné vlastnosti. Dokáže obnoviť pružnosť, rozjasniť i omladiť. 

Cena: 2 tisíc eur

Krém na starostlivosť o pleť Guerlain’s Orchidée Impériale

Zdroj: ranker.com

Tento krém obsahuje extrakt z vzácneho druhu orchidey, a teda orchidey cisárskej a má mať omladzujúce a ozdravujúce účinky na pleť. 

Cena: 1 100 eur

Zlaté a diamantové mihalnice Krē•āt Beauty

Zdroj: ranker.com

Umelé mihalnice s akými sa len máloktorá vizážistka reálne stretla. Ide o dva zvláštne a jedinečné páry, pričom jeden je vyrobený na základe zlata a diamantov a druhý je výlučne zo zlata. Sú však až absurdne drahé. 

Cena: 1 250 eur

Orogold’s 24K Nano Night Recovery

Zdroj: ranker.com

Opäť luxusný krém sľubujúci doplnenie a udržanie hydratácie, obsahujúci kúsky pravého zlata. Má poskytovať všetky potrebné živiny a udržiavať pleť bezchybnú. 

Cena: 1 150 eur

Kolekcia štetcov od Kevyna Aucoina

Zdroj: ranker.com

Táto kolekcia štetcov bola navrhnutá špeciálne pre Kevyna Aucoina a pozostáva zo 14 tich nádherne vytvorených praktických a funkčných štetcov.

Cena: 620 eur

Zdroj 

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre