Ľudia prehovorili o tom, čo najviac milujú na svojom partnerovi. Podeľte sa s nami aj vy!

282

Premýšľali ste niekedy nám tým, čo najviac milujete na svojom partnerovi? Nezabúdajte si to pripomínať, aj keď prídu ťažšie časy. Nedovoľte, aby sa vaša láska vytratila, najmä vtedy nie, keď ste presvedčený o tom, že je to skutočné. Môžu to byť na prvý pohľad maličkosti alebo detaily, ale práve tie vytvárajú dôležitý celok. Zdieľajte s nami vaše dojmy. Aké vlastnosti si na svojom partnerovi najviac ceníte vy?

Uisťuje vás o svojej láske

Zdroj Almos Bechtold

Prirodzene nie je potrebné, aby vám desaťkrát denne hovoril ako vás ľúbi, no každý človek to občas potrebuje počuť. Rozmaznáva vás a jedná s vami citlivo, no pritom na rovinu. Nepotrebuje vami manipulovať, hrať hry, či skrývať sa za falošnú masku. Nemá problém priznať si chybu, aj sa ospravedlniť. Takisto vás pochváli za to ako vyzeráte alebo za prácu, ktorú ste vykonali – nič neberie ako samozrejmosť.

Naozaj sa zaujíma o vás a o to, čo robíte

Zdroj Alysa Bajenaru

„Bez ohľadu na to aké všedné, únavné, komplikované alebo zdĺhavé to je, vždy si ma trpezlivo vypočuje. Dokonca sa snaží o danej tematike dozvedieť viac, kladie otázky a dozvedá sa nové informácie, pričom mi nikdy nepovedal, že nemá čas alebo ho to nezaujíma. On sa tým však nikdy nevystatuje ani mi to nepredhadzuje na oči. Jednoducho ma má rád, preto sa snaží zaujímať aj o veci, ktoré sú mojou súčasťou.”

Prekypuje intelektom

Či už sa budeme baviť o ženách alebo mužoch, čo je viac príťažlivé ako intelekt? Samozrejme, existuje fyzická príťažlivosť, ale práve intelekt podrží vzťah aj na dlhšiu dobu. Je pôsobivé, keď stretnete človeka, s ktorým sa máte vždy o čom porozprávať, rozumie vám a nekladie prekážky pod nohy. Nemáte problém sa zhodnúť a váš vzťah môže napredovať, lebo obaja viete, čo od neho očakávate.

Spôsob, akým sa na vás pozerá

Zdroj Денис Нагайцев

„To, ako sa na mňa stále pozerá. A je jedno, či sa ráno zobudím absolútne neupravená alebo či varím, upratujem alebo sa pekne oblečiem niekam von. Vždy na mňa pozerá s láskou a rešpektom a ja viem, že ma ľúbi celým srdcom. Milujem ako si ma v noci alebo kedykoľvek cez deň pritiahne k sebe a tuho objíme. Zároveň sa vždy snaží, aby som sa usmievala a bola spokojná.

A aj keď máme ťažšie časy, vždy sa snaží správať ku mne s úctou a rešpektom, ani jediný krát som nemala pocit, že by mnou pohŕdal.”

Veľa sa rozprávame

Rozprávame sa úprimne a hlboko. Nepoužívame výčitky ani iné pasívne agresívne slová. Ak sa vyskytne problém, dokážeme si spolu sadnúť a vyriešiť ho. Navzájom sa podporujeme a vždy chceme, aby boli obidve strany šťastné. Nie je možné, že by sme si zámerne želali neúspech, či zlyhanie. Namiesto individuálnych potrieb sa totiž pozeráme na spoločné blaho. Samozrejme, ak sme preťažení a potrebujeme čas a osobný priestor, vieme sa pochopiť.

Snažíme sa vzájomne nehnevať

Zdroj Clem Onojeghuo

Občas je to ťažké a človeka prevalcujú emócie, no dôležité je nenechať ich zvíťaziť nad úprimnou láskou. Pripomíname si, že sme partneri a nie protivníci.

Zdroj

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre