Majitelia obliekajú svojej korytnačke rovnaké oblečenie, aké majú momentálne oni sami, no nie každému sa to páči

573

Na internete existuje pomerne veľa zvieracích superhviezd. Ide však predovšetkým o psy a mačky, ktoré majú celé základne fanúšikov a tí si užívajú ich dobrodružstvá na Facebooku, Instagrame alebo na YouTube. Jeden člen živočíšnej ríše sa však zriedka kedy teší porovnateľne obrovskému záujmu, a je ním korytnačka.

To sa však môže čoskoro zmeniť. Kasey Kuchinski a Daniel Rodriguez zo Sonomy v Kalifornii sa obliekajú tak, ako ich domáci miláčik – korytnačka menom Ethel. Trio sa pravidelne oblieka rovnako a svoje fotografie následne zdieľajú na Instagrame, kde majú svojich priaznivcov. Nie všetci však oceňujú tento nápad. Niektorí ľudia hovoria, že korytnačke to robí zle a zviera tento pár v skutočnosti len zneužíva na to, aby sa zviditeľnili. Možno však povedať, že spolu vyzerajú veľmi dobre. Nuž, pozrite si fotografie a urobte si na to svoj vlastný názor.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre