Malému šteniatku teraz vďaka jeho činu nikto nepovie inak, ako skutočný hrdina

831

Takmer každý majiteľ psa pravidelne absolvuje ranné prechádzky so svojim maznáčikom. A výnimkou nie je ani Paula Godwinová z Anthem, USA, ktorá si nedávno vyšla na bezstarostnú prechádzku so svojimi dvoma psami – Toddom a Cooperom. No ranný rituál neskončil tak, ako si predstavovala.

Všetko sa stalo tak rýchlo, že Paula si spočiatku ani nevšimla, že niečo nie je v poriadku a cesta pred ňou nie je taká, aká by mala byť. „Bolo to krásne ráno, no keď sme schádzali dole z kopca, skoro som stúpila na štrkáča,“ napísal Godwin na Facebooku. „No môj hrdina, šteniatko Todd, ma zachránil.“

Iba šesťmesačný zlatý retriever dokázal, že pes je najlepší priateľ svojho pána tým, že skočil medzi svoju majiteľku a nebezpečného hada, pričom uhryzol jeho a nie ženu. „Skočil priamo pred moju nohu, na ktorú už tento jedovatý had mieril. Takto vyzerá skutočný hrdina,“ povedala Paula.

Vzhľadom k tomu, že štrkáč uhryzol šteniatko priamo do tváre a tá rýchlo napuchovala, Paula Godwinová neváhala ani sekundu a okamžite sa ponáhľala na najbližšiu veterinárnu kliniku. Veterinár podal Toddovi protilátku a nechal si ho tam na pozorovanie celý zvyšok dňa, aby sa uistil, že je všetko v poriadku.

Nedávno však Paula zdieľala Toddovu fotografiu s odkazom, že sa rýchlo zotavuje.

Toto je hrdina Todd, ktorého na internete nazývajú hrdinom:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Majiteľka Paula s Toddom:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Takto ho uhryzol had priamo do tváre:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Fotografia od majiteľky ako dôkaz, že sa psík rýchlo zotavuje:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre