Mama so svojimi deťmi strávila rok maľovaním 1000 kameňov, ktoré následne skryli v meste, aby ich ľudia mohli nachádzať

262

Už dávnejšie si táto mamička so svojimi deťmi našla zábavku, kedy nachádzali rôzne kamene list, či paličky a rôzne ich maľovali. Potom ich všetky skrývali na rôznych miestach v meste, aby vyčarili úsmev náhodným okoloidúcim. Tento rok sa rozhodli, že túto svoju myšlienku vo veľkom rozšíria a zúčastnia sa umeleckej súťaže v Grand Rapids v Michigane.

V minulosti so svojimi troma deťmi namaľovali asi 40 objektov a ukryli ich v meste. Tentoraz však mamička zapojila všetkých svojich 6 detí a strávili rok maľovaním 1000 kameňov. Kamene namaľovali v zhodných pároch pretože polovica putovala do detského múzea a tá druhá do ulíc mesta. Rozmiestnili ich na rôzne miesta v meste aby ich mohli ľudia dohľadať a odfotiť si ich. Matka to prirovnala k hre Pokemon Go, len s tým, že ľudia nachádzajú reálne veci.

kamene1

 

kamene2

 

kamene3

 

kamene4

 

kamene5

 

kamene6

 

kamene7

 

kamene8

 

kamene9

 

kamene10

 

kamene11

 

kamene12

 

kamene13

 

kamene14

 

kamene15

 

zdroj: artprize.org

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre