19-ročná mamička porodila identické trojčatá. Prečítajte si jej zázračný príbeh

91

Byť mladým rodičom má svoje výhody. To potvrdzujú aj rodičia Amber a Logan, ktorí si prešli niečím výnimočným. Len vo veku 19 rokov totiž privítali na svete trojčatá. Hoci ich okolie vyjadrovalo značné pochybnosti, mladý pár sa nevzdal a dnes sa tešia z troch zdravých dievčat.

pregnant, woman, maternity
Autor tejto fotografie je StockSnap

Zo začiatku rodičia čelili náročnej situácii. Lekári objavili nielen tri embryá, ale aj veľkú cystu na vaječníkoch, čo viedlo k operácii. Obaja sa báli, že tak prídu o deti, nakoniec však neboli ohrozené a tehotenstvo prebiehalo bez ďalších komplikácií.

V 33. týždni musela Amber podstúpiť cisársky rez, pretože lekári nedokázali zachytiť tep jedného dieťaťa. Trojčatá – Raelyn, Avery a Elaina – sa však narodili zdravé a každé vážilo približne 1,5 kilogramu.

baby, baby feet, bed
Autor tejto fotografie je Pexels

Keď rodičia po prvý raz videli svoje identické trojčatá, bol to pre nich nezabudnuteľný moment. Podobné tváričky čerstvo narodených bábätiek nechali v úžase aj nemocničný personál. Je to skutočne nezvyčajný, no o to cennejší príbeh. Pripomína nám nielen silu a odhodlanie ľudí, ale aj to, aké zbytočné sú predsudky a neopodstatnené obavy.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.