Mamička seba a svoje dve dcéry oblieka do rovnakého oblečenia a tvorí túto milú sériu fotografií

270

Ako sa vraví: „Aká matka, taká katka“ a presne to by sa dalo povedať o tejto podarenej fotosérii. Dominique je pôvodom z UK a má 2 krásne dcéry Améliu (10) a Penny (3). Venuje sa fotografovaniu a blogovaniu.

V roku 2015 opustila svoj plný pracovný úväzok a začala sa naplno venovať svojim dvom dcéram. Po chvíli sa cítila trochu osamelo a Instagram a blogovanie jej pomohlo trochu utiecť od prebaľovania plienok a robenia domácich úloh.

Práca z domu a zároveň byť matkou je niekedy poriadnou výzvou ale stojí to za to. Venuje sa svojim dcérkam, trávi s nimi čas môže vidieť ako rastú a postupne dospievajú. Táto instagramová séria vznikla jedného dňa kedy seba a obe dcéry obliekla do pruhovaného topu. Všetky sa na tom bavili a ohlasy okolia boli veľmi pozitívne, tak sa rozhodli robiť to pravidelne. Takto vyzerá spomínaná séria fotografií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: Instagram

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre