Manželia zistili, že 11 rokov pred ich svadbou sa už raz náhodne ocitli na tom istom mieste a v rovnakom čase

3874

Počas nedávnej prehliadky niekoľkých starých fotografií manželský pár Pán Ye a Pani Xue z Chengdu v Číne objavili niečo nezvyčajné. V roku 2000, 11 rokov predtým, ako sa naozaj stretli, boli zachytení spoločne na tej istej fotografii, na tom istom mieste v rovnakom čase, bez toho, aby o tom vedeli.

Čína je krajinou s viac ako 1 miliardou ľudí a neboli v malom mestečku, kde by spoločne vyrastali, ale v obrovskom meste Qingdao. Pravdepodobnosť takého stretnutia s vaším budúcim partnerom, ešte roky pred svadbou, je neuveriteľne malá.

Viac ako desať rokov po tejto spoločnej fotografii sa pár stretol v Chengdu, zobrali sa a mali spolu deti.

„Keď som uvidel fotku, zostal som prekvapený a na mojom tele sa okamžite objavili zimomriavky.“ Manželovi Ye sa podarilo vyhľadať fotku, ktorú urobil v rovnakom čase a mieste a zdieľal tento príbeh o pozoruhodnom náhodnom stretnutí, ktoré má teraz v Číne veľký úspech.

„Zdá sa, že Qingdao je určite jedno z najšpeciálnejších miest pre nás. Keď budú deti staršie, pôjdeme opäť do Qingdao a znovu si tam urobíme fotografiu. “

Toto je fotka Xue pred 18-timi rokmi:

Photo by boredpanda

A toto je jej manžel Ye, ktorého fotografovali v rovnakom čase a na rovnakom mieste:

Photo by boredpanda

Známi a priatelia tohto páru to pokladajú za akési znamenie, že jednoducho mali byť spolu a patria k sebe:

Photo by boredpanda

 

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre