Manželka chcela dať svojmu mužovi lekciu o tom, že výherné lotérie sú strata času, dopadlo to ale trochu inak

14617
scratch ticket photo
Foto: andrewmalone

Žena z Južne Karolíny chcela svojmu mužovi dokázať, že míňať peniaze a výherné lotérie, je strata času a peňazí. Ale školenie dostala samotná manželka.

Glenda Blackwell už bola nahnevaná, že do týchto lotérii jej manžel investuje množstvo peňazí. V Nedeľu ju požiadal aby mu kúpila v meste Powerball ticket (lotéria, kde sa žrebujú čísla), ktorý stojí $2. Ona ale namiesto toho kúpila stierací los za $10.

Zrejme by sa takto mala nahnevať na svojho manžela častejšie. V zúrivosti pred ním zotrela los, aby mu dokázala aká je to zbytočnosť, a na počudovanie vyhrala 1 milión dolárov.

Aj keď jej plánovaná lekcia nevyšla, bol dôvod na radosť. Po zdanení vyhrala $415,503 a tie chce použiť na nákup nového pozemku, domu a časť odložiť na štúdium pre svoje dve vnúčatá.

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre