Mark Wahlberg a veci, čo o ňom neviete: 8 súrodencov, či obvinenie z pokusu o vraždu!

542

Mark Wahlberg je známy holywoodsky herec. Zahral si napríklad vo filmoch Ted, Ostreľovač, Na život a na smrť alebo Pot a krv. Aktuálne má 52 rokov. Poďte si prečítať zopár zaujímavostí o jeho živote.

Mark Wahlberg má až 8 súrodencov

Mark Wahlberg sa narodil 5. júna 1971 v americkom meste Boston. Momentálne je jedna z najväčších hviezd Hollywoodu, ale nebolo to vždy tak. Mark sa narodil do veľkej rodiny, je najmladší z deviatich detí a má teda až 8 súrodencov.

Kriminálna minulosť

Mark vyrastal v chudobnej štvrti a pokušenia takýchto miest ho veľmi rýchlo zlákali. Už ako 13-ročný bojoval s drogami. Vraj bol závislý na kokaíne. Keď mal 15, prišlo prvé odsúdenie.

Mark bol jedným z páchateľov, ktorí hádzali kamene a pritom urážali svojich rovesníkov čiernej pleti. Smutné je, že hneď na druhý deň potom ho našli, ako to robí opäť.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

V mladosti bol Mark Wahlberg obvinený z pokusu o vraždu

Pod vplyvom drog zaútočil na muža vietnamskej národnosti. Krátko na to sa zaplietol do ďalšej bitky. Tentokrát bolo z toho dokonca obvinenie z pokusu o vraždu.

Nakoniec sa Mark ku všetkému priznal. Využil svoje kontakty a pomáhal s vyšetrovaním, vďaka čomu si odsedel len 45 dní z pôvodne „naparených“ dvoch rokov.

Kontroverzná autobiografia a začiatky ako hip-hopový tanečník

V roku 1989 založil tanečnú hip-hopovú skupinu Marky Mark and the Funky Bunch, pričom Marky Mark bol jeho vtedajší umelecký pseudonym.

V roku 1992 vydal Mark Wahlberg autobiografickú knihu s názvom Marky Mark a nechal ju venovať svojmu pohlavnému ústroju. Neskôr sa vyjadril, že tento krok ľutuje. Mal vtedy 21 rokov.

Autor tejto fotografie je David Shankbone

Stal sa lepší človek

Mark sa neskôr v rozhovoroch vyjadril, že svoje činy z obdobia búrlivej mladosti ľutuje a odvtedy pracuje na tom, aby bol lepší človek.

V roku 2014 dokonca požiadal o vymazanie spomínaného obvinenia pokusu o vraždu zo svojho trestného registra, ale keďže sa do toho zapojilo silné ázijské hnutie, Mark s týmto krokom neuspel.

Život ako námet na film

Nuž, Markov príbeh od búrlivej mladosti až po úspešnú hereckú kariéru by bol určite skvelý námet na film. Otázkou zostáva už len to, kto by si mal Marka zahrať vo filme o ňom samotnom.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Zdroj 1. Zdroj 2

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre