Matka strávila hodiny maľovaním hlavy svojej dcéry, ktorá trpí vzácnou chorobou, aby vyzerala dobre na maturitných fotografiách

506
BoredPanda

Myslieť pozitívne a cítiť podporu od svojich blízkych aj počas tých ťažších chvíľ je veľmi dôležité a významné. Madisyn Babcock je 17-ročná študentka, ktorá trpí vzácnou chorobou s názvom Alopécia. Táto choroba spôsobuje vypadávanie vlasov. Keď sa blížilo fotenie na maturitné portréty, Mdisyn s mamou prišli na super nápad.

Aby poukázala na prirodzenú krásu a vyzdvihla to, že s touto chorobou sa človek nemusí skrývať, poprosila svoju mamu, aby jej pomaľovala hlavu. Vybrala si, že bude mať na hlave krásne farebné kvietky. Mama jej bola vždy oporou a dokola je opakuje, že má byť sama sebou. Preto vedela, že požiadať ju o to bude ten najlepší nápad.

Vybrala som si kvety pretože mám pocit, že sa ku mne hodia. Cítim sa ako keby som kvitla v osobu, ktorou sa mám stať.

Takto Madisyn hovorí o maľbe na hlave, pre ktorú sa rozhodla. Všetci z jej okolia o nej hovoria iba ako o pozitívne naladenej a vždy usmiatej dievčine. Už od prvého dňa, kedy sa choroba začala prejavovať si drž pozitívny prístup. Sústredí sa skôr na svoj osobnostný rast a posun vpred ako na to, koľko má práve na hlave vlasov.

BoredPanda
BoredPanda

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre