Matka vytvára pre svoje deti hračky i domáce spotrebiče z kartónu, aby sa ich naučili používať bezpečne

845

Ak chcete, aby boli vaše deti šťastné, nemusíte pre nich zháňať drahé hračky. Táto matka dvoch detí z Londýna je dokonalým príkladom správneho rodiča. Sydney Piercey našla spôsob, ako vyvážiť dnešnú potrebu udržateľnosti a kvalitného stráveného času detí.Robí to recykláciou a premenou kartónov na zábavné repliky bežných predmety i hračiek, ktoré nájdete v takmer každej rodine.

1 72

Kreatívna mama začala so zábavným projektom ešte počas karantény. Rozhodla sa teda vyrábať precízne podrobné repliky predmetov, a to napríklad práčky, umývačky riadu, fotoaparátu alebo notebooku. Všetky kartónové škatule, ktoré by inak skončili v koši, sa stali skvelým materiálom na výrobu realistických návrhov so všetkými malými zásuvkami, priehradkami, posuvnými policami aj gombíkmi. Ide o inovatívny a interaktívny spôsob bezpečného učenia tých najmenších, ktorí sa tak naučia užitočné životné zručností hravou a príjemnou formou. A čo je najdôležitejšie, robia to bez poškodenia reálnych domácich spotrebičov.

2 71

3 58

4 55

5 53

6 50

7 45

8 36

9 38

10 32

11 29

12 28

13 25

14 22

15 19

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.